دوربین جلو آیفون 14 اپل پیشرفت چشم‌گیری خواهد داشت

دوربین جلو آیفون 14 اپل یک پیشرفت چشم گیر خواهد داشت

اپل با هرآپدیت جدید تغییرات قابل چشم‌گیری در دوربین‌های پشتی دارد، اما ایجاد تغیرات در دوربین جلو آیفون تا مدت‌ها نادیده گرفته می‌شد. اکنون نیز ممکن است این مورد با انتشار آیفون 14 تحقق پیدا کند.
مینگ چی کو، تحلیلگر سخت افزار اپل، اطلاعاتی در راستای خصوصیات جدید دوربین جلو آیفون 14 اپل ارائه کرده است.

دوربین جلو آیفون 14 اپل دارای فوکوس خودکار خواهد بود که این مورد باعث کیفیت بهتر و وضوح بیشتر در تصاویر خواهد شد. هم‌چنین از دیگر ویژگی‌های متمایز دوربین جلو آیفون 14 اپل این است که به جای لنز 5 عنصری، لنز 6 عنصری خواهد داشت که در کیفیت تصویر تاثیر فوق العاده‌ای خواهد گذاشت. از تغییرات بهبود یافته دوربین جلو آیفون 14 اپل نسبت به آیفون 13 می‌توان به دیافراگرام بزرگ‌تر با دیافراگرام f/1.9 اشاره کرد این تغییر به شما کمک می‌کند تا در فضای کم نور عکس‌های با کیفیتی بگیرید.

دوربین 48 مگاپیکسلی جدید را فقط آیفون 14 پرو خواهد داشت

دوربین 48 مگاپیکسلی جدید را فقط آیفون 14 پرو خواهد داشت

آخرین تغییرات دوربین سلفی آیفون در زمان عرضه آیفون 11 پرو با داشتن دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی رخ داد. از آن زمان تا به حال با وجود عرضه آیفون‌های جدید، دوربین‌های سلفی‌شان تغییراتی نداشته‌اند.
حال اگر بخواهیم دوربین جلو آیفون 14 اپل را از لحاظ ظاهری مقایسه کنیم باید به این نکته اشاره کرد که ظاهر آن به طور کامل متفاوت خواهد بود. تفاوت دیگر آن این است که بریدگی بالای صفحه نمایشگر را دیگر نخواهد داشت و به صورت قرصی شکل تغییر یافته است.

یک دیدگاه

  1. خواهشا دیگه درمورد ایفون از پیشرفت چشمگیر صحبت نکنید… همین چند ماه پیش بود که ایفون ۱۳ نسبت به ۱۲ دوربین های عقبش پیشرفت حیرت انگیزی رو تجربه کرد خخخخخ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید