قاب‌های آیفون ۱۴ اپل اندازه‌های سری 2022 را فاش شد!

قاب‌های آیفون ۱۴ اپل اندازه‌های سری 2022 را فاش شد! در اواخر سال جاری قرار است چهار مدل از سری آیفون ۱۴ اپل روانه بازار شود و خط تولید اپل نیز تغییر کند. از آنجایی که آیفون ۱۲ و ۱۳ مینی فروش خوبی ندارند، در واقع اپل می‌خواهد یک مدل غیر حرفه‌ای بزرگ‌تر با قیمت قابل قبولی ارائه دهد.

جزئیات کامل افشای قاب‌های آیفون ۱۴ اپل

پس از ارسال اولیه تصویر در Weibo، فردی به نام DuanRui تصویر را توییت کرد و باتوجه به آن، انتظار می‌رود آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو دارای صفحه‌نمایش‌هایی با اندازه مشابه (۶.۱اینچ) باشند و مدل بزرگ‌تر آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو مکس باید صفحه نمایش ۶.۷ اینچی داشته باشند. این مدل‌های آیفون ۱۴ اپل شبیه قالب‌های فلزی هستند که چند ماه پیش دیدیم.

فرد مذکور همچنین مقایسه‌ای بین اندازه “Pro Max 13” و “14 Pro Max با جزیره‌های دوربین فرضی” را منتشر کرده است. آیفون ۱۴ پرو مکس بزرگ‌تر به نظر می‌رسد که ممکن است نشان‌دهنده سخت افزاری جدید ویژه دوربین باشد که به این دستگاه می‌آید.

قاب‌های آیفون ۱۴ اپل اندازه‌های سری 2022 را فاش شد! - gsmarena 003 ۴گزارش‌ها تایید می‌کنند که آیفون ۱۴ پرو مکس به دوربین ۴۸ مگاپیکسلی با وضوح بالاتر مجهز خواهد شد و دوربین‌های جلو در مدل‌های پرو به طور قابل توجهی ارتقا خواهند یافت. علاوه بر این به نظر می‌رسد مدل‌های بعدی آیفون از طراحی مشابهی با لبه‌های صاف، جلو و پشت صاف استفاده می‌کنند. مورد انتظار است که این ناچ یک فیس لیفت (Facelift) و به‌جای بریدگی، یک چیدمان پانچ دوگانه برای سخت‌افزار Face ID داشته باشد.

قاب‌های آیفون ۱۴ اپل اندازه‌های سری 2022 را فاش شد! - gsmarena 001 ۴قالب‌های فلزی برای آیفون ۱۴ مکس (۶.۷ اینچ)، آیفون ۱۴ پرو مکس (۶.۷ اینچ)، آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ اپل (هر دو ۶.۱ اینچی)

گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که تنها مدل‌های پرو اپل امسال چیپست جدید A16 را دریافت خواهند کرد، در حالی که مدل‌های ۱۴ و ۱۴ پلاس به استفاده از A15 که در سری آیفون ۱۳ اپل استفاده می‌شود، ادامه خواهند داد و همچنین انتظار می‌رود اپل تولید مدل‌های پرو امسال را در اولویت قرار دهد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید