انتظار می‌رود سری آیفون 13 اپل در ۱۴ سپتامبر عرضه شود

سری آیفون 13 اپلسال گذشته، اپل گوشی‌های سری آیفون 12 را کمی دیرتر از زمان معمول خود به دلیل همه گیری کووید19 روانه بازار کرد. امسال انتظار می‌رود غول فناوری مستقر در کوپرتینو به برنامه خود برای سری آیفون 13 پایبند باشد.

در حالی که این شرکت هنوز تاریخ عرضه نسل بعدی سری آیفون 13 را اعلام نکرده است، شایعات نشان می‌دهد که این دستگاه‌ها می‌توانند در هفته سوم سپتامبر عرضه شوند. اما گزارش جدیدی در حال حاضر ادعا می‌کند که اپل قرار است گوشی‌های هوشمند سری آیفون 13 را در ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) عرضه کند.

Apple iPhone 13 to bring Potrait Mode and ProRes for videos

اگر این موضوع حقیقت دارد، پس شرکت Tim Cook به زودی می‌تواند رویداد معرفی خود را اعلام کند، احتمالا در چند روز آینده این اتفاق بیوفتد. در کنار نسل بعدی آیفون، این شرکت همچنین مدل‌های اپل واچ سری 7 را در همان رویداد عرضه می‌کند.

این گزارش می‌افزاید که پس از معرفی در ۱۴ سپتامبر، این گوشی هوشمند برای خرید از ۲۴ سپتامبر در دسترس خواهد بود. این بار، اپل چهار مدل را همزمان به فروش می‌رساند: iPhone 13 ، 13 Mini ، 13 Pro و 13 Pro Max.

گزارش اخیر مدعی شده است که احتمالا اپل به دلیل افزایش قیمت قطعات، قیمت مدل‌های بعدی سری آیفون 13 را افزایش می‌دهد. اخیرا، TSMC تأیید کرده است که قیمت خود را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد. با این حال، اکثر گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت سری آیفون 13 به احتمال زیاد با مدل‌های آیفون 12 یکسان است.

طبق گزارشات، Foxconn ، یکی از بزرگترین تامین کنندگان و تولیدکنندگان قرارداد برای اپل، استخدام سریع ۲۰.۰۰۰ عضو را آغاز کرده است و قصد دارد این جای خالی را تا پایان سپتامبر ۲۰۲۱ پر کند. کارگران و تولیدکنندگان قرار است ۵۰۰.۰۰۰ تلفن هوشمند در روز تولید کنند.

iPhone 13: Erscheinungsdatum, News, Leaks, Preis und Gerüchte | TechRadar

انتظار می‌رود که سری آیفون 13 اپل با ناچ کمی کوچکتر و نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز در نسخه‌های Pro عرضه شود. همچنین مجددا تاکید می‌شود که این شرکت این بار یک مدل حافظه داخلی ۱ ترابایتی نیز ارائه می‌دهد.

همچنین ادعا می‌شود که از mmWave 5G برای کشورهای خارج از ایالات متحده پشتیبانی می‌کند. گفته می‌شود که این تلفن‌ها دارای مدار داخلی برای صرفه جویی در فضا هستند که به شرکت اجازه می‌دهد باتری بزرگتری در داخل دستگاه ارائه دهد.

آیفون‌های جدید با پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۲۵ واتی عرضه می‌شوند که کمی بهتر از شارژ فعلی ۲۲ واتی است. همچنین انتظار می‌رود که با اسکنر LiDAR عرضه شود. سری گوشی‌های پرچمدار آینده اپل با ارتقاء سخت افزاری قابل توجهی همراه خواهد بود. این دستگاه به چیپست A15 Bionic سریعتر و کارآمدتر اشاره می‌کند که با استفاده از فرایند+ 5 نانومتری TSMC تولید شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید