سری آیفون 13 اپل قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن (AOD) خواهد داشت!

AODبیش از یک دهه است که فناوری صفحه نمایش همیشه روشن (AOD) وجود دارد، اما اپل تمایلی به ارائه این قابلیت برای گوشی‌های هوشمند خود ندارد. با توجه به اسکوپ جدید مارک گورمان از بلومبرگ، اپل قابلیت AOD را برای نسل بعدی آیفون‌های خود به ارمغان می‌آورد. صفحه نمایش همیشه روشن در آیفون به عنوان حالت همیشه روشن مانند ساعت اپل توصیف می‌شود که اطلاعات مفیدی مانند زمان، تاریخ و اعلان‌ها را حتی هنگام خاموش بودن صفحه نمایش می‌دهد.

iPhone 13 May Feature Apple Watch-Inspired Always-On Display - MacRumors

صفحه نمایش همیشه روشن (AOD) به همراه قابلیت‎‌های بیشتر

گورمان همچنین روشن می‌کند که آیفون‌های نسل بعدی دارای ناچ‌های کوچکتر، سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتزی (که احتمالاً برای مدل‌های Pro اختصاص یافته است)، چیپست‌های A15 و قابلیت‌های ارتقا یافته ضبط ویدئو را به ارمغان می‌آورند. تنها دلیل منطقی که اپل برای آوردن AOD به آیفون‌های خود خیلی دیر اقدام کرده، مدیریت نیرو است.

با توجه به شایعات مربوط به نمایشگرهای LTPO (اکسید پلی کریستال در دمای پایین) در سری آیفون 13، می‌توانیم شاهد برآورده شدن انتظار طولانی مدت صفحه نمایش همیشه روشن در گوشی‌های هوشمند اپل باشیم. بلومبرگ پیش از این گزارش داده بود که اپل در حال برنامه ریزی برای یک سری اولیه ۹۰ میلیون دستگاهی از آیفون‌های بعدی خود است که ۲۰ درصد بیشتر از سری آیفون 12 است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید