معرفی آیفون 13 ممکن است در تاریخ ۲ مهر باشد، تحلیلگران تاریخ این رویداد را تخمین زده‌اند

معرفی آیفون 13دان ایوز، تحلیلگر ودبوش، پیش از این بسیاری از ویژگی‌های جدید آیفون 13 را در یادداشت اخیر برای مشتریان فاش کرده است، اما جالب‌تر اینکه او اکنون پیش‌بینی‌هایی در مورد تاریخ معرفی آیفون 13 را نیز براساس بررسی‌های زنجیره تأمین خود انجام داده‌است.

طبق گزارش اولیه، آیفون 13 ممکن است یک گزینه ذخیره سازی ۱ ترابایتی داشته باشد، گمانه زنی که در واقع توسط منبع دیگری رد شد، اما اکنون توسط تحلیلگر تکرار می‌شود. همچنین یک دوربین LiDAR به همه سری‌ها اضافه خواهد شد که برای واقعیت افزوده استفاده می‌شود. به مجموعه‌های جدید دوربین، نمایشگرهای ۱۲۰  هرتزی و باتری‌های احتمالی بزرگتر را نیز اضافه کنید.  همچنین آیفون 13 ممکن است در هنگام معرفی کاملا متفاوت با دانسته‌های ما باشد، اما چه زمانی این گوشی معرفی و پخش می‌شود؟

تاریخ اعلام رویداد و تاریخ معرفی آیفون 13

iPhone 13 leaks: Pick your color - SlashGear

طبق یادداشت به روز شده آقای ایوز، اپل رویداد معرفی آیفون 13 را در هفته سوم ماه سپتامبر برگزار می‌کند. با یک نگاه سریع به تقویم، سه شنبه ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) به عنوان تاریخ احتمالی رویداد آیفون 13 مشخص می‌شود.

استنتاج شروع پیش سفارش در روز ۱۷ سپتامبر کار دشواری نیست، همانطور که تاریخ عرضه آیفون 13 روز ۲۴ سپتامبر یا ۲ مهر  تخمین زده‌ شده‌ زیرا برنامه معرفی پاییز آیفون معمولا به صورت سه شنبه-جمعه-جمعه ادامه دارد.

طبق منابع زنجیره تأمین، تحلیلگر Wedbush در آسیا، اپل با معرفی آیفون 13 قصد دارد، بزرگترین فروشنده در سری باشد، با حداکثر ۴۵٪ افزایش ساخت محصولی که اپل دستور داده در سه ماهه سوم انجام شود.

کل سفارشات آیفون برای چهار مدل پیش بینی شده ۲۰۲۱ که تحلیلگران پیش بینی می‌کند، احتمال دارد برای نیمه دوم سال ۱۳۰ میلیون تا ۱۵۰ میلیون باشد، سه ماهه چهارم، به طور طبیعی، نماینده عمده محموله‌ها است.

گفته می‌شود سفارشات اولیه آیفون 13 که اپل برای سه ماهه اول با تامین کنندگان رزرو کرده، ۲۰ میلیون بیشتر از آنچه برای آیفون 12 درخواست کرده بود، است ، بنابراین تیم کوپرتینو ظاهرا نسبت به نسخه‌های جدیدی که برای معرفی ارائه می‌دهد، بسیار خوشبین است که محبوب‌ترین مدل آیفون ۲۰۲۱ باشد. آیا این موضوع می‌تواند به معنای یک نمایشگر ۱۲۰ هرتز باشد؟

مطلب قبلیکمبود چیپ باعث تاخیر در عرضه گوشی های آیفون 13 نخواهد شد
مطلب بعدیقابلیت جستجو پیشرفته به برنامه Google Chat اضافه شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید