آیفون ۱۳ احتمالا با نمایشگر همیشه روشن عرضه می‌شود

هیاهوی تبلیغاتی مربوط به صفحات بعدی آیفون اپل در ماه‌های گذشته به آرامی مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به درز جدیدی از EverythingApplePro و Max Weinbach ، اپل سرانجام قابلیت Always-On Display را در سری آیفون ۱۳ آینده خود به ارمغان خواهد آورد. این شایعه حاکی از آن است که دستگاه‌های آیفون ۱۳ از نمایشگرهای ۱۲۰ هرتز LTPO (اکسید پلی کریستالی دمای پایین) سامسونگ استفاده می‌کنند و کاربران می‌توانند همیشه، حتی در حالت لاک اسکرین، درصد باتری و نمایش زمان خود را مشاهده کنند. آیفون ۱۳ احتمال وجود نمایشگر همیشه روشن

همچنین صحبت از نمایش اعلان‌ها در AOD فقط با روشن کردن قسمت کوچکی از صفحه است.نوتیفیکیشن‌ها با استفاده از نوار و آیکن در لاک اسکرین دیده خواهند شد و در این حالت کل نمایشگر روشن نمی‌شود.

در این اطلاعات جدید همچنین اشاره شده است که آیفون ۱۳ از آهن‌ربا قوی‌تری برای MagSafe استفاده خواهد کرد تا بتواند از جدا شدن ناگهانی اکسسوری‌ها جلوگیری کند.

به علاوه در مورد حالت اتوماتیک عکاسی Astro صحبت شده است که با شناسایی و تشخیص ستاره‌ها یا سایر اجرام فضایی در آسمان، دوربین به طور خودکار به این حالت (عکاسی نجومی) تغییر وضعیت می‌دهد. در اطلاعات فاش شده قبلی به بهبود عملکرد دوربین اولتراواید و اضافه شدن حالت پرتره برای فیلم‌برداری اشاره شده بود.

همچنین گفته شده است که اپل AirTags حدودا اواخر مارچ یا اوایل آپریل عرضه خواهد شد و اپل واچ‌های سری ۷ قابلیت اندازه‌گیری قند خون را خواهند داشت.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید