iPad پرو و AirTags اپل در ماه مارس معرفی می‌شوند

همانطور که می‌دانید مدتی است که شایعه عرضه AirTags اپل وجود دارد و با توجه به گزارش‌های منتشر شده، این گجت در کنار iPad پرو در ماه مارس (اسفند) عرضه خواهد شد.

به نظر می‌رسد که اپل در سال ۲۰۲۱ گجت‌های زیادی را به بازار عرضه خواهد کرد و در ماه آینده شاهد عرضه اولین گجت‌های این شرکت خواهیم بود. با توجه به توییت منتشر شده از Jon Prosser، ایر تگز اپل در ماه مارس (اسفند) عرضه خواهد شد. همچنین تایید شده است که هیچ تاخیر دیگری برای این گجت وجود نخواهد داشت.

این گجت‌های ردیابی که همانند محصولات Tile (اکنون موجود در بازار) هستند، دقیقا عملکرد مشابهی با گجت جدید سامسونگ یعنی Galaxy Smart Tags، دارند. همان‌طور که می‌دانید از این گجت برای ردیابی وسایل گم شده مانند دسته کلید، کوله‌پشتی و… استفاده می‌شود.

ipad pro

همچنین در این توییت، به عرضه iPad پرو جدید نیز اشاره شده است و گفته می‌شود که اپل برای معرفی این محصول مراسم آنلاین مجزا برگزار نخواهد کرد و همانند iPad Pro و MacBook Air که در ماه مارس سال گذشته معرفی شدند، اپل این محصولات را بدون برگزاری رویداد معرفی می‌کند.

AirTags

به علاوه حدود چند ماه است که شایعه‌هایی مبنی بر عرضه آیپد پرو جدید اپل در ماه مارس وجود دارد. شایعه‌های دیگر مربوط به بازگشت مجدد حسگر اثرانگشت به پرچم‌دار جدید اپل خود یعنی iPhone ۱۳ است و حدس زده می‌شود که آیفون جدید روی صفحه نمایش خود حسگر اثرانگشت خواهد داشت.

انتظار می‌رود که پرچم‌دار جدید اپل در ماه سپتامبر (شهریور) عرضه شود و همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، ابتدا شاهد عرضه آیپد پرو و ایر تگز اپل خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید