انتشار تصویر CAD تبلت iPad 2022 اپل

انتشار تصویر CAD تبلت iPad 2022 اپل

در سپتامبر ۲۰۲۱، اپل نسل نهم آیپد خود را معرفی کرد و اکنون، این شرکت در حال آماده شدن برای عرضه تبلت iPad 2022 در اواخر سال جاری است اما قبل از هر گونه اعلام رسمی، رندرهای CAD آیپد ۲۰۲۲ طراحی آن را آشکار کرده است.

رندرهای CAD منحصرا توسط MySmartPrice به اشتراک گذاشته شده و این تصاویر اولین نگاه به تبلت iPad 2022 و طراحی آن در جلوه کامل آن به ما ارائه می‌دهند. پیش از این، گزارش‌هایی در مورد اینکه تبلت در نهایت به استاندارد USB Type C برای شارژ و انتقال داده تغییر می‌کند، پوشش داده بودیم اما این رندرهای CAD ویژگی را تایید نمی‌کنند.

با نگاهی به این تصاویر همچنین می‌توان گفت که مدل نسل بعدی از نظر طراحی مشابه آی‌پدهای نسل نهم خواهد بود و دوربین جلو در بالا و Touch ID در پایین نمایشگر قرار دارد.

انتشار تصویر CAD تبلت iPad 2022 اپل

علاوه بر این، پنل صفحه‌نمایش تبلت iPad 2022 نیز با حاشیه‌های قابل توجهی در چهار طرف احاطه شده است. در قسمت عقب، رندرها یک سنسور دوربین پشتی تک لنز را مانند نسل قبلی نشان می‌دهند و برخلاف آی‌پدهای نسل نهم، نسخه آینده یک ماژول دوربین کوچک بیضی شکل خواهد داشت که از نظر طراحی شبیه به سری آیفون X است. این دوربین تک لنز و همچنین یک ماژول فلاش LED را در خود جای داده و جدا از این، یکی از جنبه‌های قابل توجه در عقب لوگوی اپل است.

انتشار تصویر CAD تبلت iPad 2022 اپل

در پایین تبلت iPad 2022، مشبک‌های بلندگو را می‌بینیم که بخشی از اسپیکر چهارگانه بوده و دو بلندگوی دیگر در بالا قرار دارند. ما می‌توانیم پورت شارژ آن را ببینیم، اما با رنگ قرمز پوشانده‌شده، بنابراین مشخص نیست که این پورت Type C است یا پورت Lightning.

براساس آنچه تاکنون می‌دانیم، آیپد نسل دهم از چیپست A14 قدرت گرفته که در سری آیفون ۱۲ مورد استفاده قرار گرفت و می‌تواند از صفحه‌نمایش بزرگ‌تر ۱۰.۵ یا ۱۰.۹ اینچی Retina استفاده کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید