اپل آزمایش iOS 16 را ممکن است دیرتر آغاز کند!

iOS 16

اپل آزمایش آپدیت iOS 16 را در آستانه رونمایی از رویداد WWDC 2022 در ژوئن آغاز کرده است.اما بنا به دلایلی اولین بازدید از دستگاه‌هایی که آن را اجرا می‌کنند، بسیار دیرتر از مواردی که در iOS 15 دیده شده بود، ظاهر شده‌اند.

در حالی که اولین بازدید از صفحات وب با دستگاه‌هایی دارای iOS 15 منتشر نشده، در اواخر ماه مارس توسط LetemSvetemApplem ثبت شد، اولین نسخه‌های iOS 16 در ابتدای آوریل ارائه می‌شوند. قبل از iOS 15، دستگاه‌هایی که بروزرسانی سالانه iOS اپل را اجرا می‌کردند، در رویداد ژوئن WWDC فاش می‌شدند و در اوایل ژانویه همان سال ظاهر می‌شدند.

First visits by iPhones on iOS 16 have started to appear on websites - Apple starts testing iOS 16 on devices later than usual

اپل باید رابط iOS 16 را کمی تغییر دهد تا مدل‌های آیفون 14 پرو را در نظر بگیرد که انتظار می‌رود بدون بریدگی اما با سوراخ پانچ و بریدگی قرص شکلی که اجزای Face ID و دوربین سلفی را در خود جای می‌دهند عرضه شوند.

همچنین ممکن است رزولوشن‌های نمایشگر جدید و همچنین تعدادی تصویر رابط جدید وجود داشته باشد که به دلیل افزایش کیفیت صفحه نمایش در برش آیفون 14 باشد، بنابراین اپل ممکن است زمان شیرین خود را برای توسعه iOS 16 صرف کند تا همه آن تغییرات اجزا را مطابقت دهد و عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید