+Apple Fitness در ۱۵ کشور جدید در دسترس خواهد بود

+Apple Fitness در ۱۵ کشور جدید در دسترس خواهد بود.

سرویس+Apple Fitness در اواخر امسال به ۱۵ کشور جدید می‌آید. اتریش، برزیل، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایتالیا، مالزی، مکزیک، پرتغال، روسیه، عربستان، اسپانیا، سوئیس و امارات متحده عربی از جمله این کشورها هستند. دوره های +Apple Fitness به زبان انگلیسی در دسترس هستند، اما اپل زیرنویس‌ به شش زبان برای این برنامه‌ها در نظر گرفته است، اما هنوز مشخص نیست که زیرنویس‌ها به کدام زبان باشد.

رشته‌های ورزشی +Apple Fitness

پیلاتس آخرین تمریناتی است که با دو مربی جدید Marimba Gold -Watts و Darryl Whiting به +Apple Fitness آمده‌است. همه تمرینات ۱۰ ، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید و سطوح مختلف مهارت را پوشش می‌دهد.

+Apple Fitness در ۱۵ کشور جدید در دسترس خواهد بود.

تمرینات جدید برای فصل زمستان از سوی مربی دارای دو مدال طلای المپیک و پنج بار قهرمان جهان تد لیگیتی انجام می‌شود و مربی اسنوبورد +Apple Fitness آنجا گارسیا است.

تمرینات گروهی با SharePlay به ۳۲ نفر اجازه می‌دهد همزمان تمرینات ورزشی را تماشا کرده و انجام دهند. یک تمرین گروهی شامل حلقه‌های فعالیت و یک Burn Bar است که اطلاعات آنها را از Apple Watch دریافت می‌کند تا شرکت‌کنندگان بتوانند پیشرفت یکدیگر را مشاهده کنند.

+Apple Fitness در ۱۵ کشور جدید در دسترس خواهد بود.

هزینه‌ی دوره‌ی +Apple Fitness حدود ۹.۹۹ دلار در ماه یا ۷۹.۹۹ دلار در سال است. این برنامه شامل برنامه One Premier اپل می‌شود و هر کاربر ۳ ماه مهلت دارد با خرید ساعت هوشمند اپل سری ۳ یا جدیدتر، یک ماه به صورت رایگان از +Apple Fitness استفاده کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید