دو فروشگاه اپل در هند به زودی افتتاح می‌شوند

اپل سرانجام آماده است تا اولین فروشگاه خود را در ۱۸ آوریل در هند افتتاح کند. تنها دو روز بعد از این تاریخ اپل دومین فروشگاه خود را نیز در این کشور افتتاح خواهد کرد.

افتتاحیه‌ این فروشگاه‌ها پس از سال‌ها تأخیر صورت می‌گیرد، زیرا اپل تلاش می‌کرد تا حضور مستقیمی در خرده‌فروشی این کشور آسیایی ایجاد کند.

فروشگاه اپل هفته آینده در هند افتتاح می‌شود

Apple BKC که در مرکز خرید Jio World Drive در بمبئی واقع شده، و اولین فروشگاهی است که در هند به روی مشتریان باز می‌شود. این مکان در ۲۲ هزار فوت مربع، با طراحی الهام گرفته از نماد این شهر یعنی Kaali Peeli ساخته شده است.

Apple BKC امروز برای جشن افتتاحیه این فروشگاه، میزبان ویژه «Mumbai Rising» خواهد بود. جلسات آموزشی رایگان از روز افتتاحیه در طول تابستان برگزار می‌شوند و هنرمندان این شهر را گرد هم می‌آورد.

محصولات اپل در حال حاضر از طریق نمایندگی‌های مجاز این کشور به فروش می‌رسند. فروشگاه آنلاین این شرکت نیز در طول همه‌گیری کرونا در هند راه‌اندازی، و با استقبال زیادی روبرو شد.

دومین فروشگاه اپل در هند در ۲۰ آوریل افتتاح می‌شود
Apple Saket، دومین فروشگاه این شرکت در هند، در دهلی، پایتخت این کشور، در ۲۰ آوریل افتتاح می‌شود. دروازه‌های متعدد دهلی الهام‌بخش طراحی این فروشگاه است.

فروشگاه اپل

اپل پلی لیست‌های ویژه‌ای را در Apple Music برای جشن افتتاحیه Apple BKC و Saket ایجاد کرده است. شما همچنین می‌توانید والپیپرهای ویژه اپل برای این دو مراسم را از صفحات فروشگاه Apple BKC و Apple Saket دانلود کنید.

برخی از مدیران ارشد این شرکت، از جمله مدیر عامل تیم کوک، ممکن است برای افتتاح این فروشگاه‌ها به هند بروند، اگرچه اپل به طور مستقیم به این موضوع اشاره‌ای نکرده است.

این کشور در سال‌های اخیر در برنامه‌های اپل چه از نظر تولید و چه از نظر رشد برجسته بوده است. اپل با کمک تامین‌کنندگان خود در حال تبدیل هند به قطب تولید آیفون و جایگزینی برای چین در زنجیره تامین خود است.

بازار گوشی‌های هوشمند پریمیوم هند در چند سال آینده رشد چشمگیری خواهد داشت. افزایش حضور اپل در این بازار به آنها کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را از این بخش جذب کند. اپل اخیراً یک سری تغییرات سازمانی در این شرکت ایجاد کرده تا برای دستیابی به اهداف خود بیشتر بر روی هند تمرکز کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید