اپل به روزرسانی‌های 5G iPadOS را برای 2021 iPad Pro امکان پذیر می‌کند

iPadOS

آیپد پرو ۲۰۲۱ به کاربران امکان می‌دهد تا به روزرسانی‌های iPadOS را از طریق 5G بارگیری و نصب کنند که ویژگی دیگری را که اپل قبلا با آیفون ۱۲ معرفی کرده، به آیپد اضافه می‌کند.

با عرضه آیفون‌های مجهز به 5G، اپل گزینه دیگری را به iOS اضافه کرده که دارندگان آیفون ۱۲ را قادر می‌سازد هنگام اتصال به شبکه تلفن همراه 5G، به روزرسانی‌های iOS را بارگیری کنند. در به روزرسانی روز جمعه، اپل همین ویژگی را برای iPadOS نیز آورده‌است.

صفحه پشتیبانی با عنوان ((استفاده از 5G با iPad )) برای کاربران توضیح می‌دهد که چگونه اتصال داده‌های خود را در مدل‌های به روز شده iPad Pro مدیریت کنند. در این بخش، اکنون کاربران می‌توانند به iPadOS بگویند ((داده‌ها 5G را مجاز کند)).

با انتخاب این ویژگی، به iOS اجازه داده می‌شود تا از داده‌های بیشتری در کارهای مختلف سیستم خود و برای ویژگی برنامه‌ها مانند فیدهای ویدیویی FaceTime با کیفیت بالاتر یا استریم محتوای با کیفیت بالا استفاده کند. این گزینه همچنین امکان به روزرسانی iPadOS را از طریق تلفن همراه فراهم می‌کند.

اپل به روزرسانی‌های 5G iPadOS را برای 2021 iPad Pro امکان پذیر می‌کند - 42172 81771 allow more data on 5g ipa xl

اپل هشدار می‌دهد که این ویژگی بسته به شرکت مخابراتی، برای برخی از کاربران با برنامه داده نامحدود، به عنوان پیش فرض تنظیم می‌شود. برای سایر کاربران، باید به صورت دستی فعال شود.

برای فعال کردن به روزرسانی های iPadOS تلفن همراه از این طریق عمل کنید:

برنامه تنظیمات را باز کنید.
Cellular Data و سپس Cellular Data Options را انتخاب کنید.
Data Mode را انتخاب کنید.
روی Allow به داده‌های بیشتر در 5G ضربه بزنید.
در همان بخش گزینه‌های موجود برای حالت استاندارد و کم مصرف وجود دارد که میزان داده‌های مورد استفاده در تلفن همراه و Wi-Fi را حفظ یا کاهش می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید