از کارمندان اپل خواسته شده که از شهریور ماه، سه روز در هفته در دفاترشان کار کنند

کارمندان اپلتیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل امروز در یادداشتی که توسط The Verge مشاهده شد، گفت که کارکنان اپل از اوایل سپتامبر(شهریور) سه روز در هفته را باید در دفتر مشغول به کار شوند.

کوک در این یادداشت گفت: ((برای همه آنچه که توانسته‌ایم به دست آوریم در حالی که از هم دور بودیم ممنونم. قطعا سال سختی را پشت سر گذاشتیم. مطمئنا تماس تلفنی یا ویدئو کنفرانس فاصله بین ما را کاهش داد، اما مواردی وجود دارد که به سادگی نمی‌توان آنها را از این طریق رفع کرد.))

از بیشتر کارمندان اپل خواسته می‌شود روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه به دفتر خود برگردند، این گزینه برای کارمندان از راه دور در روزهای چهارشنبه و جمعه است. تیم‌هایی که به کار حضوری نیاز دارند، هفته‌ای چهار تا پنج روز به دفتر برمی‌گردند.

کارمندان اپل همچنین می‌توانند هر سال تا دو هفته به طور کامل از راه دور کار کنند، اما درخواست‌های کار از راه دور باید توسط مدیران تأیید شود.

کوک یادداشت را با بیان اینکه مشتاقانه منتظر دیدن چهره‌های کارمند است، خلاصه کرد. وی نوشت:

((من می‌دانم که در از دست دادن هیجان فعالیت، انرژی، خلاقیت و همکاری در جلسات حضوری و احساس جامعه‌ای که همه ما ساخته‌ایم، تنها نیستم.))

تاکید بر بازگشت کارمندان اپل

کارمندان اپل احتمالا انتظار دارند که مجبور شوند به پردیس‌ها و دفاتر اپل در سراسر دنیا بازگردند، زیرا اپل همیشه به شدت بر اهمیت همکاری‌های حضوری تمرکز کرده‌است. در ماه مارس(اسفند)، مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک گفت که نمی‌تواند صبر کند تا کارمندان به محل کار خود برگردند و گفت که اپل برای بازگشت ((یک محیط ترکیبی)) ایجاد خواهد کرد.

مطلب قبلیGalaxy A22 5G با قیمت ۲۳۰ یورو و Galaxy A22 LTE به صورت رسمی، معرفی شد
مطلب بعدیGod Of War 2 تا سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید