تولید کامپیوتر iMac نسخه 21.5 اینچی با پردازنده اینتل متوقف شد

تولید کامپیوتر iMac نسخه 21.5 اینچی با پردازنده اینتل متوقف شدشرکت اپل تصمیم گرفت تولید کامپیوتر iMac نسخه ۲۱.۵ اینچی با پردازنده اینتل را که بیشتر برای کاربری آموزشی تدارک دیده شده بود، متوقف کند.

این تصمیم اپل موجب خواهد شد تا مشتریان تصمیم بگیرند نسخه ۲۴ یا ۲۷ اینچی کامپیوتر iMac را انتخاب کنند. پس از رویداد “Unleashed” اپل در هفته گذشته، یک مدل ۲۱.۵ اینچی iMac بخشی از مجموعه iMac باقی ماند، اما اپل تأیید کرده است که متوقف شده و دیگر از طریق فروشگاه آنلاین یا دیگر فروشگاه‌های خرده فروشی اپل فروخته نمی‌شود. البته این نسخه از طریق خرده فروش‌های شخص ثالث قابل خرید است.

پیکربندی کامپیوتر iMac نسخه ۲۱.۵ اینچی متوقف شده شامل پردازنده دو هسته‌ای نسل هفتم اینتل Core i5 با فرکانس ۲.۳ گیگاهرتزی، ۸ گیگابایت رم، ۲۵۶ گیگابایت SSD و گرافیک Intel Iris Plus 640 با قیمت ۱۰۹۹ دلار می‌شود.

کامپیوتر iMac نسخه 21.5 اینچی کنار گذاشته شد

تولید کامپیوتر iMac نسخه 21.5 اینچی با پردازنده اینتل متوقف شدخط تولید iMac اکنون با مدل جدید ۲۴ اینچی که در آوریل سال جاری عرضه شد، با ویژگی‌های کلیدی از جمله تراشه M1 اپل و طراحی به روز شده در چندین رنگ آغاز می‌شود. iMac نسخه ۲۴ اینچی قیمت آن از ۱۲۹۹ دلار شروع می‌شود. برای مشتریانی که خواهان iMac بزرگ‌تر هستند، iMac نسخه ۲۷ اینچی همچنان در خط تولید باقی می‌ماند.

اپل پس از عرضه مدل ۲۴ اینچی، فروش چندین مدل ۲۱.۵ اینچی iMac را متوقف کرد و اکنون مدل ۲۱.۵ اینچی به طور کامل متوقف شده است. شرکت کوپرتینویی به فروش برخی از مدل‌های ۲۱.۵ اینچی iMac بروزرسانی شده از طریق فروشگاه آنلاین خود ادامه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید