اپل هنوز در حال توسعه شارژری مانند AirPower است و در مورد شارژ بی‌سیم برد بلند نیز تحقیق می‌کند

AirPowerبه گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل درحال کار بر روی یک شارژر بی‌سیم برای آینده است که عملکرد آن مشابه AirPower خواهد بود. این شارژر یک نمونه آزمایشی بود که اکنون رها شده است.

در گزارشی که بلند پروازی‌های شارژ بی‌سیم اپل را تشریح می‌کند، گورمن می‌گوید که اپل ((هنوز در حال بررسی)) یک شارژر بی‌سیم است که چندین دستگاه مانند iPhone ، Apple Watch و AirPods را به طور همزمان شارژ کند.

اپل برای اولین بار از AirPower در سپتامبر(شهریور) ۲۰۱۷ در کنار آیفون ۸ ، ۸ پلاس و iphone X از این شارژر خبر داد و گفت که این محصول حدودا در سال ۲۰۱۸ روانه بازار می‌شود. در سال ۲۰۱۹ اپل رسما AirPower را از لیست محصولات خارج کرد  زیرا مهندسان اپل نتوانستند اشکالات متعددی را که روی دستگاه تأثیر می‌گذارد، از جمله مشکلات تداخل و مشکلات ناشی از گرم شدن بیش از حد، برطرف کنند. در سال ۲۰۲۰ در کنار آیفون ۱۲، اپل به جای آن از MagSafe رونمایی کرد، یک گزینه شارژ بی سیم مغناطیسی.

از زمان لغو ‌AirPower، شایعات مداومی مبنی بر اینکه اپل هنوز در حال کار بر روی نوع شارژ است، وجود دارد. اما اکثر آنها ناخوشایند بوده است. گزارش گورمن واضح ترین نکته‌ای است که ما تاکنون داشته‌ایم مبنی بر اینکه نوعی دستگاه شبیه ایرپاور هنوز در آینده قابل معرفی است.

علاوه بر شارژر بی‌سیم که شبیه به «AirPower» است، گفته می‌شود که اپل در حال بررسی روش‌های جایگزینی شارژ بی‌سیم است که بتواند در فواصل بیشتری کار کند. کار در مورد شارژ برد طولانی در مراحل اولیه است اما احتمالا چندین سال طول خواهد کشید تا شاهد هر نوع فناوری جدید شارژ بی‌سیم دوربرد از اپل باشیم.

مطلب قبلیSamsung Galaxy Z Fold Tab ثبت اختراع جدید سامسونگ: گوشی تاشو با لولای دوگانه
مطلب بعدیهواوی رسما در رویداد HarmonyOS سری P50 را معرفی کرد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید