اپل جزئیات برنامه‌های WWDC 2021 را ارائه می‌دهد

برنامه‌های WWDC 2021کنفرانس سالانه جهانی توسعه دهندگان اپل برای ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) برنامه ریزی شده‌است و روز دوشنبه سازنده آیفون فاش کرد که مهم‌ترین سخنرانی اصلی برنامه‌های WWDC 2021 در ساعت ۱۰ صبح به وقت PDT همان روز برگزار می‌شود. این موضوع به طور حتم زمانی اتفاق می‌افتد که نسخه‌های اصلی iOS ، macOS و سایر سیستم عامل‌های این شرکت برای عرضه آماده باشد. اینکه آیا سخت افزار جدیدی نیز وجود دارد، امکان پذیر است اما قطعی نیست.

به دلیل همه‌گیری طولانی مدت، کنفرانس امسال مجازی است. اما این باعث می‌شود افراد بیشتری بتوانند حضور داشته باشند. اپل می‌گوید در WWDC 2021 ، بیش از ۳۰ میلیون توسعه دهنده اپل از ۲۲۷ منطقه در سراسر جهان به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

مشتاقانه منتظر iOS 15 ، macOS 12 و موارد دیگر هستیم

هنگامی که اپل برای اولین بار تاریخ این کنفرانس را اعلام کرد، قول داد، بینشی منحصر به فرد در مورد آیندهiOS ، iPadOS ، macOS ، watchOS و tvOS در برنامه‌های WWDC 2021 وجود داشته‌باشد. رسم به این صورت است که که نسخه بعدی به روزرسانی هریک از این موارد را اعلام می‌کند. این مورد مطمئنا در یک سخنرانی پر زرق و برق و خیره‌کننده به وسیله مدیر عامل تیم کوک، رئیس نرم افزار کریگ فدریگی و دیگر مدیران اتفاق خواهد افتاد.

انتظارات زیاد است به خصوص برای iPadOS 15 اما اپل به شدت شایعات را حفظ کرده‌است. درباره آنچه در iOS 15 ، macOS 12 یا هر یک از موارد دیگر، اطلاعات کمی در دست است.

برنامه‌های WWDC 2021: همه چیز در مورد توسعه دهندگان است

در حالی که سخنرانی WWDC 2021 بیشتر توجه کاربران آیفون، آیپد، مک و اپل واچ را به خود جلب خواهد کرد، این کنفرانس در درجه اول ویژه توسعه دهندگان است.

۷ ژوئن در ساعت ۲ بعدازظهر به وقت PDT برای توسعه دهندگان زمانی طلایی است که عمیق‌تر به ابزارها، فن آوری‌های جدید و پیشرفت‌های سیستم عامل اپل بپردازند.

در طول کنفرانس، بیش از ۲۰۰ جلسه، آزمایشگاه های یک به یک و  موارد بیشتری برگزار خواهد شد. از ۸ ژوئن (۱۸ خرداد)، فیلم‌های جلسه هر روز ارسال می‌شوند و در برنامه Apple Developer و در وب سایت Apple Developer در دسترس خواهند بود.

بعلاوه، افرادی که در برنامه توسعه دهنده اپل هستند می‌توانند دسترسی تک به تک با مهندسان و طراحان اپل را درخواست کنند تا بتوانند نرم افزارهای بهتری را برای iOS 15 ، macOS 12 و غیره بنویسند.

از برنامه‌های WWDC 2021 امسال غرفه‌های مجازی است که قصد دارد راهی آسان برای توسعه دهندگان برای کاوش در جلسات، آزمایشگاه‌ها و فعالیت‌های خاص مربوط به یک موضوع خاص فراهم کند. این غرفه‌ها شامل SwiftUI ، Developer Tools ، Accessibility & Inclusive و موارد دیگر است.

مطلب قبلیبه زودی خاموش کردن گوشی با صدا امکان‌ پذیر خواهدبود
مطلب بعدیبرند آنر باز هم می‌تواند از خدمات گوگل پلی برای خود استفاده کند!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید