جزئیات طراحی Apple Car بعد از 8 سال به یکباره لو رفت!

جزئیات طراحی Apple Car بعد از 8 سال به یکباره لو رفت! - Apple Car Design 696x392 1اپل تقریباً از هشت سال پیش توسعه Apple Car را آغاز کرده و با آغاز این پروژه، مشکلات اپل هم برای توسعه یک خودروی الکتریکی خودران، از مشکلات فنی تا تغییرات رهبری، به وجود آمد.

جزئیاتی از طراحی Apple Car

طبق گزارش Wayne Ma روزنامه‌نگار The Information، این برند، اکنون اطلاعاتی در مورد طراحی Apple Car منتشر کرده است. جدیدترین طراحی ماشین این شرکت، دارای چهار صندلی روبروی یکدیگر برای ارتباط بین فردی آسان‌تر در بین سواران EV است. همچنین سقف خودرو هم دارای طراحی منحنی شبیه سقف فولکس واگن بیتل می‌باشد.

Apple Car

طبق گزارش‌ها، طراحان اپل در حال آزمایش یک صندوق عقب هستند که برای دسترسی ساده به‌طور خودکار بالا می‌آید و در صورت عدم استفاده پایین می‌رود. همچنین گفته شده است که طراحان اپل به دنبال گذاشتن صفحه‌نمایش‌های بزرگ برای پشتی صندلی‌ها هستند؛ این صفحه‌ها در حالت‌های بالا و پایین قابل تنظیم هستند.

Jony Ive، رهبر سابق طراحی اپل، هنوز به عنوان مشاور در این پروژه مشغول به کار است. بر اساس گزارش‌ها، او به تیم Apple Car گفته است که پس از اینکه در سال ۲۰۱۹ اپل را ترک کرد و تجارت طراحی مستقل LoveFrom را شروع کرد، «باید به سمت عجیب بودن طراحی خودرو متمایل شده و سعی نکنند حسگرهای آن را پنهان کنند».

Apple Car Wayne Ma همچنین فاش کرد که اپل برای Apple Car در تلاش است که از اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها معافیت بگیرد تا بتواند خودروهایی را بدون فرمان و پدال ترمز معرفی کند. شایعه شده است که تیم خودروی اپل تعدادی ویدیوی نمایشی برای فناوری خودران ایجاد کرده است تا تیم کوک و سایر مدیران را نشان دهد. تیم کوک همچنین به وسیله نقلیه خودران در دره سانتا کلارا، درایور آزمایشی داد که “به طور خودکار آزمایش جاده خودران DMV را برای نشان دادن توانایی‌های خود انجام داد.”

جالب است بدانید که  اپل حتی در نظر گرفته است که ویژگی‌ای را برای Apple Car معرفی کند که به مسافران اجازه می‌دهد در حالی که ماشین خودش رانندگی می‌کند، بخوابند!

جزئیات طراحی Apple Car بعد از 8 سال به یکباره لو رفت! - apple car conceptاپل در تلاش است تا راه‌هایی را برای پنهان کردن آخرین نمونه اولیه Apple Car که در حال آزمایش عمومی است، کشف کند؛ چرا که این محصول به طور پیوسته به عرضه خود نزدیک می‌شود. با این حال، عرضه این خودرو احتمالا تا چندین سال اتفاق نخواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید