اپل به دنبال شرکایی برای Apple Car در میان خودروسازان کره جنوبی است

 شرکایی برای Apple Carاگرچه اپل هنوز به طور عمومی تصدیق نکرده است که در حال کار روی ماشین اپل است، اما مدتی است شایعات و گزارشاتی در مورد آن در اینترنت دست به دست می‌شود. در حال حاضر 9to5Mac گزارش می‌دهد که اپل به دنبال شرکایی برای Apple Car در میان خودروسازان کره جنوبی است.

 شرکایی برای Apple Car

It's Official: Apple Is Now a Silicon Company | WIRED

منابع داخلی کره جنوبی گزارش می‌دهند که نمایندگان کوپرتینو در رابطه با ساخت خودرو اپل از این کشور دیدن کرده‌اند. همان منابع ادعا کرده‌اند که اپل به دنبال شرکایی برای Apple Car در کره برای تجارت الکترونیکی خود است.

تاکنون گزارش شده است که اپل با LG ، SK و Hanwha مذاکراتی داشته است. با این حال، این مذاکرات هنوز در مراحل اولیه است و هیچ چیز نهایی نشده است.

پیش از این، ما گزارش‌هایی را مشاهده کرده بودیم که نشان می‌داد اپل درباره طیف وسیعی از خودروسازان معتبر مانند هیوندای یا کیا، نیسان، بی ام و و کانو در مورد اپل خودرو صحبت کرده است. ما حتی شنیدیم که قرارداد هیوندا-کیا نهایی شده است، اما این مورد تکذیب شد.

اپل در پی توسعه خودرو Apple Car تیمی را به کره جنوبی اعزام کرده است - ترنجیگفته می‌شود، اپل با SK Innovation ، شرکتی که باتری EV تولید می‌کند و LG Electronics مذاکره کرده است. با این حال، نمایندگان SK و LG Electronics اعلام کرده‌اند که تأیید این موضوع ممکن نیست. بنابراین نمی‌توان با قاطعیت گفت که آیا این ملاقات با اپل صورت گرفته است یا خیر.

در حال حاضر، جزئیات مربوط به شرکایی برای Apple Car و حتی راه اندازی احتمالی آن هنوز یک راز است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید