اپل در حال کار بر روی یک مک‌بوک تاشو با صفحه‌نمایش 20 اینچی OLED است

مک‌بوک تاشوبه گفته TheElec، اپل در حال کار بر روی یک مک‌بوک تاشو با صفحه‌نمایش ۲۰ اینچی است. این شرکت برای این دستگاه از یک صفحه‌نمایش ۲۰.۲۵ اینچی OLED استفاده خواهد کرد. با وجود اینکه چندین تامین کننده صفحه‌نمایش واقع در کره جنوبی همچون سامسونگ وجود دارد که در ساخت دستگاه‌ها و نمایشگرهای تاشو تخصص خاصی دارند، اپل برای ساخت این محصول با یک تامین کننده ناشناس کره جنوبی همکاری کرده است. 

مک‌بوک تاشو ۲۰ اینچی بزرگ‌تر از آیپد پرو فعلی، اما کوچک‌تر از مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی

قبلاً گزارش شده بود که اپل در نظر دارد بهترین مک‌بوک و آی‌پد را در سال ۲۰۲۷ به‌صورت تاشو عرضه کند و از آنجایی که دستگاه‌های تاشو نیاز به استفاده از پنل‌های OLED دارند، اپل می‌تواند با نمایشگر سامسونگ پیش برود که در حال حاضر نام سامسونگ در این سبک شناخته شده است. به این مک‌بوک تاشو بپردازیم، اندازه آن ۲۰.۲۵ اینچ در حالت باز و ۱۵.۳ اینچ در حالت بسته است که بزرگ‌تر از آیپد پرو فعلی اما کوچک‌تر از مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی است.

اپل در حال کار بر روی یک مک‌بوک تاشو با صفحه‌نمایش 20 اینچی OLED است - Foldable MacBook e1670442029747هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نمایشگر سامسونگ است یا خیر وجود ندارد، بنابراین این اطلاعات را به طور یقین در نظر نگیرید. اپل در مورد عرضه این مک‌بوک تاشو محتاط خواهد بود و احتمالا آن را تا زمانی که مک‌بوک و آیپد را به نمایشگرهای OLED تغییر ندهد، عرضه نخواهد کرد. در حال حاضر، تنها مدل‌های رده بالای آیفون و اپل واچ دارای صفحه‌نمایش OLED هستند، در حالی که سایر محصولات اپل دارای پنل های LCD یا Mini-LED هستند.

اما این به زودی تغییر خواهد کرد، زیرا اپل در نظر دارد دو مدل از آیپد را با نمایشگرهای OLED در سال ۲۰۲۴ عرضه کند. ال‌جی و سامسونگ نمایشگرهای OLED را برای آیپد مذکور عرضه خواهند کرد. بنابراین جدا از سامسونگ، اپل می‌تواند برای مک‌بوک تاشو خود به صفحه‌نمایش ال جی با پنل OLED روی آورد، اما با توجه به کیفیت فوق العاده سامسونگ بعید به نظر می‌رسد.

اپل در حال کار بر روی یک مک‌بوک تاشو با صفحه‌نمایش 20 اینچی OLED است - gsmarena 001 2 696x227 1 لازم به ذکر است که چندی پیش گزارشی مبنی بر اینکه ال جی قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ صفحه‌نمایش تاشو OLED برای لپ‌تاپ‌ها بسازد، منتشر کردیم؛ این خبر هم تا حدودی می‌تواند صفحه‌نمایش تاشو سامسونگ را برای مک‌بوک تاشو اپل کنار بزند. 

همچنین TheElec اشاره کرد که اپل به دنبال جایگزینی آیپد مینی با یک دستگاه تاشو با اندازه ۱۰ اینچ است و با وجود شایعات پیرامون آن، آیفون تاشو بعید است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید