بنا به گفته Kuo هدست Apple AR در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ معرفی می‌شود

Apple ARدرست بعد از رویداد روز گذشته اپل، گمانه زنی‌های بیشتری در مورد هدست Apple AR که مدت‌ها است شایعه شده، مطرح می‌شود. تحلیلگر مشهور اپل، مینگ-چی کو (Ming-Chi Kuo)، یادداشت جدیدی به سرمایه گذاران ارائه کرده که تاریخ معرفی این محصول را سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ مشخص می‌کند. شایعات قبلی به تاریخ معرفی ۲۰۲۳ اشاره داشت.

پیش بینی می‌کنیم که اپل دستگاه AR HMD (نمایشگر نصب شده روی سر) را در ۲۰۲۲ معرفی خواهد کرد. این دستگاه تجربه AR از طریق ویدئو را فراهم می‌کند، بنابراین لنز نیز مورد نیاز است و Genius نیز یک منبع اصلی است.  ((مینگ چی کو))

آخرین یادداشت او نیز همچنین جزئیات زنجیره تامین لنز دوربین اپل و Genius Electronic Optical (GSEO) تایوان را به عنوان تأمین کننده اصلی آیفون 13 سری آینده و همچنین هدست AR ارائه کرده است. انتظار می‌رود که هدست Apple AR از نمایشگرهای microLED سونی با حالت گذر برای محتوای AR و حالت مات برای محتوای VR استفاده کند. در مجموع ۱۵ دوربین به کار گرفته می‌شوند که تجربه‌ای کاملا غوطه ورانه را برای کاربران فراهم می‌کند.

این طراحی به لطف نمای بیرونی پارچه‌ای، از وزن کمی در حد ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم برخوردار خواهد بود. برای روشن  کردن هدست AR باید به یک رایانه / لپ تاپ متصل شوید در حالی که نسخه قابل حمل‌تری در سال ۲۰۲۵ وارد بازار می‌شود. انتظار می‌رود قیمت هدست AR اپل در حدود ۱۰۰۰ دلار باشد. هرچند برطبث شایعات قبلی انتظار می‌رود که برچسب بسیار بالاتری در حدود ۳۰۰۰ دلار داشته باشد. بنابراین فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم چه چیزی مانع آن می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید