اپل از انتشار آپدیت iOS 16.3 در هفته آینده خبر داد

اپل اعلام کرده است که هفته آینده آپدیت جدید iOS را منتشر می‌کند. غول فناوری کوپرتینویی ماه گذشته iOS 16.2 را منتشر کرد و نسخه به‌روزرسانی آینده iOS 16.3 است که اصلاحات، بهبودها و همچنین محتوای انحصاری را به همراه خواهد داشت.

به‌روزرسانی آینده iOS 16.3 مشکل خطوط افقی را در صفحه‌نمایش آیفون 14 پرو و پرو مکس پس از روشن کردن دستگاه برطرف می‌کند. نسخه جدید همچنین استفاده از کلیدهای امنیتی فیزیکی را برای محافظت از Apple ID فعال می‌کند، به این معنی که کاربران می‌توانند یک دستگاه سخت افزار فیزیکی را به عنوان عامل دوم برای احراز هویت دو مرحله‌ای برای حساب‌های خود پیکربندی کنند.

OS 16.3

اپل همچنین مشکلات مربوط به صفحه قفل را که در آن ویجت وضعیت برنامه Home را به طور دقیق نشان نمی‌داد، برطرف خواهد کرد. همچنین پشتیبانی از نسل دوم هوم پاد تازه راه‌اندازی شده را به همراه آموزشی اضافه می‌کند که به کاربران آموزش می‌دهد چگونه از ویژگی‌های Handoff که با آیفون و هوم پاد سازگار هستند استفاده کنند.

کاربران آیفون می‌توانند به محض انتشار آن را نصب کنند. این کار را می‌توان با رفتن به تنظیمات > انتخاب عمومی > انتخاب Software Update از منو انجام داد. در کنار iOS 16.3، اپل همچنین قرار است iPadOS 16.3، watchOS 9.3، tvOS 16.3 و macOS 13.2 را نیز معرفی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید