اپل چند ویژگی جدید فیتنس پلاس را معرفی کرد!

اپل چند ویژگی جدید فیتنس پلاس را معرفی کرد! اپل به‌تازگی چند ویژگی جدید برای سرویس اشتراک فیتنس پلاس خود معرفی کرده است که هدف آن لذت‌بخش‌تر کردن روز شماست. Fitness Plus یک برنامه جامع برای ارائه انواع تمرین‌های ورزشی در دستگاه‌های آیفون، اپل‌ واچ، آی‌پد و اپل تی وی و … می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید در هر زمان و مکانی، تمرین‌های ورزشی خود را دنبال کنید.

ویژگی‌های جدید فیتنس پلاس

ویژگی Time to Run، این فرصت را به شما می‌دهد که به نوعی هر هفته در شهر دیگری ورزش کنید. این برنامه با سه شهر لندن، بروکلین و میامی بیچ آغاز خواهد شد؛ در واقع شما یک راهنمای صوتی به همراه جزئیات و همچنین عکس‌ها و موسیقی‌های مرتبط را دریافت خواهید کرد.اپل چند ویژگی جدید فیتنس پلاس را معرفی کرد! - c88a3ac0 39b8 11eb bdf7 b664c63d3ae2.jpegاپل همچنین ورودی‌های جدیدی را برای Artist Spotlight خود ارائه می‌کند تا انتخاب گسترده‌تری از موسیقی داشته باشید که می‌تواند شما را در طول تمرین راهنمایی کند. محتوای جدیدی به ویژگی Time to Walk نیز اضافه شده است؛ از نظر فنی فصل سوم با پادکست‌ها و جلسات صوتی.

ویژگی Collections، حالت جدیدی است که گروهی از افراد را با همان هدف درگیر می‌کند. فعالیت‌های اولیه ارائه‌شده در مجموعه‌ها عبارت‌اند از: چالش اصلی ۳٠ روزه، بهبود وضعیت بدن با پیلاتس، کامل کردن حالت‌های تعادلی یوگا، دویدن اول با 5K، تقویت کمر، کشش باسن و استراحت برای زمان خواب بهتر.اپل چند ویژگی جدید فیتنس پلاس را معرفی کرد! - gsmarena 000 ۱ 1تمام محتوای جدید فیتنس پلاس از ۱٠ ژانویه (۲٠ دی) با قیمت ۱٠ دلار در ماه در دسترس قرار گرفته است و یا می‌توانید اشتراک سالانه ۸٠ دلاری را انتخاب کنید؛ البته لازم است که اپل واچ داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید