اپل AirTag با قیمت ۲۹ دلار و قابلیت‌های جالب معرفی شد

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره گجت اپل AirTag برای ردیابی وسایل توسط این شرکت در رویداد Spring Loaded معرفی شد که ضد آب بوده و قابلیت شخصی‌سازی دارد. با گیگ‌تک همراه باشید.

اپل AirTag یک وسیله بسیار کوچک است که برای ردیابی وسایل با تکنولوژی Ultra Wideband ساخته‌شده و می‌تواند به برنامه Find My در دستگاه‌های آیفون متصل شود تا موقعیت مکانی وسایلی که به آن متصل‌شده را نشان دهد.

اپل AirTag

این گجت کوچک دارای مجوز IP67 بوده که نشان از ضد آب و خاک بودن آن می‌دهد.‌ همچنین برای کار کردن، در آن از باتری CR2032 استفاده شده که توسط کاربر قابل تعویض بوده و تا یک سال بدون مشکل دستگاه را روشن نگه می‌دارد.

اپل AirTag

اپل AirTag به برنامه Find My در گوشی‌های سری آیفون 11 و 12 وصل می‌شود و می‌توانید موقعیت مکانی آن را داخل نقشه اپلکیشن مشاهده کنید. همچنین اگر به آن نزدیک شوید و در بُرد اتصال بلوتوث باشد، می‌توانید از Siri بخواهید تا آن را به صدا دربیاورد تا وسیله گمشده خود را پیدا کنید. حال اگر AirTag نزدیک شما نیست، می‌توانید از اتصال Ultra Wideband و چیپ U1 استفاده شده داخل آن بهره بگیرید تا آن را ردیابی کنید. به نحوی که با رفتن روی نقشه، با صدا و نمایش موقعیت دقیق دستگاه می‌توانید آن را هر کجا که باشد پیدا کرده و بردارید.

اپل AirTag

همچنین یک نکته بسیار جالب درباره اپل AirTag این است که اگر نیازی به به روزرسانی موقعیت مکانی خود داشته باشد، به دیگر گوشی‌های آیفون که نزدیک آن هستند وصل شده و این کار را انجام خواهد داد. به علاوه، شما می‌توانید در صورت پیدا نکردن وسیله خود، در برنامه Find My گزینه Lost را بزنید تا جزئیات و شماره تماس شما برای اولین کسی که در برنامه Find My خود AirTag شما را می‌بیند ارسال شود.

اپل AirTag

لازم به ذکر است که اپل AirTag همراه با قاب‌های بسیاری مانند جاکلیدی با جنس چرمی عرضه می‌شود که شما می‌توانید هرکدام را هنگام خرید انتخاب کنید. همچنین جالب است بدانید که هنگام سفارش، می‌توانید طرحی خاص یا یک Emoji یا نوشته ساده را برای ردیاب کوچک خود انتخاب کنید که به صورت رایگان روی آن هک می‌شود.

قیمت اپل AirTag به صورت تکی ۲۹ دلار خواهد بود، اما اگر بسته ۴ عددی آن را انتخاب کنید، مبلغ پرداختی به ۹۹ دلار خواهد رسید.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید