طبق شایعات، AirPods Pro 2 اپل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود

AirPods Pro 2 پس از عرضه Apple AirPods 3 در ماه اکتبر (مهر)، شایعاتی در مورد راه‌اندازی ایرپادهای پیشرفته جدید AirPods Pro 2  در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ منتشر شد.

این گزارش‌ها برای اولین بار در ماه می (اردیبهشت-خرداد) زمانی که مایک گورمن و دبی وو از بلومبرگ گزارش دادند که اپل AirPods Pro 2 را با به‌روزرسانی‌های قابل توجهی منتشر خواهد کرد، آشکار شد. مارک گورمن و مینگ چی کو (تحلیل‌گر قابل اعتماد اپل)، پیش‌بینی کرده‌اند که این مدل در سال ۲۰۲۲ بدون اعلام تاریخ دقیق عرضه خواهد شد.

مشخصات احتمالی AirPods Pro 2 اپل

طبق شایعات، AirPods Pro 2 اپل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود - AirPods Pro 2 Leak 696x696 1اخیراً FronTron پیش‌بینی کرده است که ایرپادز پرو 2 اپل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و ادعا می‌کند که این اطلاعات از زنجیره تأمین آمده است. این گزارش، اصلاحیه‌ای برای توییت قبلی او در ماه جولای (تیر-مرداد) است که ادعا می‌کرد این محصول در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. این اطلاعات را باید با احتیاط در نظر گرفت، زیرا FronTron سابقه ضعیفی در مورد افشای اطلاعات اپل دارد و برای سامسونگ برعکس این گفته است.

انتظار می‌رود ایرپادز پرو 2 اپل، همان عملکرد صوتی نسل فعلی (Airpods 3) اما با حذف نویز بهبود یافته، عمر باتری بهتر، شکل گردتر و کاهش طول ساقه ارائه شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود که محصولی سبک‌تر باشد و دارای حسگرهای نور محیطی و همچنین مقاومت در برابر آب باشد.

طبق شایعات، AirPods Pro 2 اپل در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود - mYP2G7eapWDcisgtW7np7W 480 80انتظار می‌رود مدل نسل دوم AirPods Pro از چیپست اپل H1 استفاده کند، همان چیپست که اکثر دستگاه‌های سری AirPods، از جمله نسل فعلی AirPods Pro را تامین می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید