هدفون ایرپاد پرو 2 اپل اواخر سال آینده معرفی می‌شود

 ایرپاد پرو 2

در حال حاضر هدفون ایرپاد پرو 2  معرفی نشده و مدل اولیه آن مربوط به سال ۲۰۱۹ است. اکنون وقت آن رسیده تا در سال آینده اپل این دستگاه را رونمایی کند. براساس گزارش‌ها هدفون ایرپاد پرو 2 سال بعد معرفی خواهد شد.

مینگ چی کو تحلیلگر صنعت فاش کرده که هدفون ایرپاد پرو 2 را در اواخر سال آینده شاهد خواهیم بود. البته در اواخر یعنی سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۲ معرفی و عرضه خواهد شد. گزارش پیشین نشان داده که این گجت پوشیدنی در سال آینده معرفی و عرضه می‌شود اما شایعه جدید به تاریخ زمانی اشاره دارد.

هدفون ایرپاد پرو 2 سال آینده از راه میرسد

هدفون AirPods Pro 2 اپل اواخر سال آینده معرفی می شود

طبق شایعات قبلی، نسل دوم AirPods Pro می‌تواند دارای طراحی کاملاً جدیدی باشد که انتظار می‌رود ساقه کوتاهی را که از پایین هر هدفون بیرون زده، برای آن در نظر گرفته شود. برخی اخبار حتی نشان می‌دهند که طراحی ممکن است شبیه Beats Fit Pro باشد.

همچنین انتظار داریم هدفون ایرپاد پرو 2 به لطف حسگرهای داخلی و یک تراشه جدید با قابلیت اتصال بهبودیافته به دستگاه‌های دیگر، از قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام برخوردار بهره ببرد. اخیراً، اپل AirPods 3 را عرضه کرده است که جانشین نسل دوم ایرپادز است و AirPods Pro دیگر مدلی بوده که باید بروزرسانی شود و دردسترس قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید