گزارش‌: اپل در اوایل سال آینده ایرپاد مکس جدید و ایرپاد ارزان‌تر را معرفی می‌کند

اپل مجموعه بسیار موفقی از محصولات صوتی در قالب ایرپاد دارد، به ویژه هدفون‌های بی‌سیم. این شرکت همچنین به طور مرتب مدل جدیدی را عرضه می‌کند تا اطمینان حاصل کند که در مقایسه با رقبای خود در صدر رقابت باقی می‌ماند.

در حالی که ایرپادها هنوز هم پرفروش‌ترین هدفون‌های بی‌سیم واقعی در جهان هستند، اما قیمت‌های بالاتری دارند و در دسترس همگان نیستند. اما این ممکن است به زودی تغییر کند زیرا طبق گزارش‌ها، شرکت در حال آماده شدن برای عرضه یک مدل ارزان قیمت از ایرپادز در اوایل سال آینده است.

ایرپاد مکس

مینگ چی-کو، تحلیلگر مشهور اپل، ادعا می‌کند که اپل در حال برنامه‌ریزی برای عرضه ایرپاد استاندارد مقرون به صرفه‌تر است که می‌تواند حدود ۹۹ دلار قیمت داشته باشد. در کنار آن، این شرکت همچنین در حال کار بر روی نسل دوم ایرپاد مکس است.

ادعا شده است که ارسال انبوه این دو محصول یعنی ایرپادز ارزان‌تر ۹۹ دلاری و نسل دوم ایرپاد مکس می‌تواند در سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ انجام شود.

در حال حاضر ارزان‌ترین مدل ایرپاد موجود در بازار، نسل دوم ایرپاد است که ۱۲۹ دلار قیمت دارد، در حالی که مدل جدیدتر نسل سوم ۱۶۹ دلار قیمت دارد و با کیس شارژ لایتنینگ عرضه می‌شود و مدل دارای کیس مگ‌سیف ۱۷۹ دلار قیمت دارد.

باید دید که اپل چه ویژگی‌هایی را برای ایرپادهای ارزان‌تر به ارمغان می‌آورد و چگونه از سایر مدل‌ها متمایز می‌شود، با توجه به اینکه مدل نسل دوم معمولاً با قیمت تخفیفی ۹۹ دلار در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید