ایرپادهای اپل ممکن است تا سال ۲۰۲۵ با ویژگی‌های سلامت شنوایی عرضه شوند

اپل ظاهراً در حال برنامه‌ریزی برای ارائه یک ویژگی سلامتی قابل توجه و جدید در سری محبوب ایرپادهای خود است. ایرپادهای آینده این شرکت ممکن است با ویژگی سلامت شنوایی وارد بازار شوند.

این خبر را مارک گورمن از بلومبرگ به اشتراک گذاشته است و به گفته او، چندان فاصله‌ای با این ویژگی جدید نداریم. بنابراین می‌توان انتظار داشت که حسگرهای پایش سلامتی تا یکی دو سال آینده راه خود را به هدفون‌های بی‌سیم نیز باز کنند. گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود، اظهار داشت که این غول کوپرتینویی به دنبال ارتقای ایرپادها برای ارائه ابزارهای پایش سلامت در چند سال آینده است.

ایرپاد

علاوه بر این، این قابلیت شامل ایرپادهایی می‌شود که به کاربران «توانایی دریافت اطلاعات شنیداری» را ارائه می‌دهند. اپل پیش از این تلاش کرده است تا عملکردهای مرتبط با افزایش شنوایی را با Live Listen و Conversation Boost به کاربران خود ارائه دهد.

حتی در گزارشی آمده بود که طبق تحقیقات، ایرپادها می‌تواند به عنوان جایگزین ارزان قیمت و خوبی برای سمعک‌ها عمل کنند. البته گورمن افزود که این ویژگی هنوز توسط FDA تایید نشده است.

به عبارت دیگر، ایرپادها هنوز تا تبدیل شدن به یک جایگزین مناسب برای سمعک‌ها فاصله زیادی دارند. اما واضح است که اپل در حال تلاش برای افزودن ویژگی‌های مختلف مرتبط با سلامتی در ایرپادها است. این ویژگی‌ها شامل حسگرهای بیومتریک، حسگرهای حرکتی، کنترل دما، پایش ضربان قلب، تعریق و موارد دیگر می‌شود.

اپل احتمالاً سال آینده بروزرسانی‌های قابل توجهی را در ایرپادها انجام می‌دهد، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این ویژگی‌های جدید تا نیمه دوم سال ۲۰۲۴ یا نیمه اول ۲۰۲۵ در ایرپادها گنجانده شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید