تاریخ معرفی گوشی PIXEL 6A گوگل لو رفت!

تاریخ معرفی گوشی PIXEL 6A گوگل لو رفت

برکسی پوشیده نیست که شرکت گوگل بزودی گوشی PIXEL 6A را به عنوان گزینه میان رده معرفی خواهد کرد، مدلی که دارای ساختار و طراحی برگرفته از سری Pixel 6 است و انتظار داریم تا بهار از راه برسد.

تاکنون گوگل اشاره مستقیمی به تاریخ عرضه این محصول آینده نداشته اما به تازگی کاربر @MaxJMB توییتر فاش کرده که این شرکت قصد دارد در کنفرانس I/O بهار امسال خود از گوشی PIXEL 6A رونمایی کند.

پیشتر نیز گزارش شد که ساعت Pixel Watch هم در همین کنفرانس توسعه دهندگان گوگل رونمایی خواهد شد. اگر هر دو خبر صحت داشته باشند، در کنفرانس بهار گوگل شاهد معرفی اسمارتفون‌های قابل توجهی هستیم.

اطلاعات دقیقی از PIXEL 6A در دست نداریم اما شایعه شد به چیپست اختصاصی تنسور گوگل، صفحه نمایش OLED با نرخ نوسازی بالا، باتری پرظرفیت‌تر با فناوری شارژ سریع ۱۸ واتی، دوربین ارتقایافته و ابعاد جمع و جور با وزن سبک مجهز است.

گوشی PIXEL 6A در بهار از راه می رسد

تاریخ معرفی گوشی PIXEL 6A گوگل لو رفت

باید بیان داشت که سری Pixel A گوگل همیشه مدل‌های خوش قیمت و کم نقصی بودند که توانستند موردتوجه قرار گیرند و از این رو عجیب نیست هر سال یک مدل از این سری را شاهد هستیم. در واقع سری Pixel A حکم SE اپل را دارد و با قیمت مناسب قابل تهیه است و مشخصات مطلوبی هم دارد.

انتظار داریم این گوشی آینده گوگل به دوربین ضعیف‌تر مجهز باشد و همان طراحی خانواده Pixel 6 را یدک بکشد. همچنین در بحث ابعاد نیز گزینه کامپکت تلقی شده و باید انتظار یک مدل جمع و جور کاربردی با مشخصات ایده آل را داشت.

اگر در بهار سال جاری شاهد معرفی گوشی PIXEL 6A باشیم، در حقیقت این مدل زودتر از دو مدل نسل قبلی رونمایی خواهد شد. مدلی میان رده از گوگل که با طراحی شبیه به سری pixel 6 قطعا می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید