اندروید 12 به گلکسی تب اس 7 و اس 7 پلاس سامسونگ رسید!

گلکسی تب اس 7

سامسونگ این هفته دروازه‌های خود را باز کرده و بروزرسانی‌های اندروید 12 را با رابط کاربری One UI 4 منتشر کرده است. خانواده گلکسی S21 و جدیدترین گوشی‌های تاشو ابتدا این بروزرسانی را دریافت کردند و پس از وقفه، بروزرسانی به گلکسی تب اس 7  و اس 7 پلاس رسید. سپس خانواده های گلکسی اس 20 و نوت 20 در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند و پس از آن‌ها البته S10.

حالا نوبت تبلت‌هاست. دقیق تر، جدیدترین و بهترین تبلت سامسونگ یعنی گلکسی تب اس 7 در این لیست قرار دارد. هر دوی این دستگاه‌ها اکنون One UI 4 مبتنی بر اندروید 12 را در اروپا دریافت می‌کنند. و وقتی می‌گوییم اروپا، منظور کشورهای زیر است: اتریش، بالتیک، بلغارستان، چک، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، شمال اروپا، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، جنوب شرقی اروپا، اسپانیا، سوئیس و بریتانیا.

Samsung Galaxy Tab S7 and Tab S7+ pop up on Google Play Console, new images  appear - GSMArena.com news
این بروزرسانی از همان ابتدا گسترش جغرافیایی زیادی دارد و این حتی برای سامسونگ نیز بی سابقه است، زیرا معمولا نرم افزارهای جدید را ابتدا در یک یا تعداد کمی از کشورها معرفی می‌کند، سپس با گذشت روزها به آرامی مناطق بیشتری را اضافه می‌کند. با این حال، این بار نه، به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا حد امکان به بسیاری از دارندگان گلکسی تب اس 7  یک هدیه سال نو در قالب One UI 4 بدهد.

طبق معمول، احتمالا عرضه‌ها مرحله‌ای هستند، اما اگر گلکسی تب S7 یا S7+ دارید که از یکی از کشورهای فوق‌الذکر خریداری شده‌اید، اکنون زمان آن است که به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید و روی Download and install ضربه بزنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید