دیگر خبری از اندروید اتو برای نمایشگر گوشی هوشمند نیست

دیگر خبری از اندروید اتو برای نمایشگر گوشی هوشمند نیست

اندروید اتو برای اولین بار در سال 2015 راه اندازی شد تا گوشی شما را به یک سیستم ناوبری خودرو در مقیاس کامل تبدیل کند، بدون حواس پرتی و همه چیز. به روش معمولی گوگل، برنامه اندروید اکنون با پیامی که در Android Auto برای صفحه نمایش تلفن آشکار می‌شود، بازنشسته شده که می‌گوید «Android Auto برای صفحه‌نمایش تلفن‌ها به زودی کار نخواهد کرد.»

اکنون، داستان پشت ارائه اندروید اتو توسط گوگل برای گوشی‌ها، داستان عجیبی است. زمانی که این سرویس راه اندازی شد، برای سیستم‌های ناوبری/سرگرمی خودرو و تلفن‌ها در دسترس بود. سپس اندکی پس از آن، گوگل تصمیم گرفت این تجربه را فقط به سیستم‌های خودرو محدود کند، اما مجبور شد جایگزینی برای تلفن‌ها ارائه دهد، از این رو، Android Auto برای صفحه نمایش گوشی فراهم آمد.

گوگل تصمیم گرفته است که این برنامه اکنون اضافی بوده و به منظور تمرکز روی حالت رانندگی دستیار گوگل، حالت قبلی را غیرفعال می‌کند. کاربران گزارش می‌دهند که به نظر می‌رسد این برنامه با دستگاه‌های Android 12 ناسازگار است، با پیامی که می‌گوید «Android Auto اکنون فقط برای صفحه‌نمایش خودروها در دسترس است.»

اندروید اتو از صفحه نمایش گوشی ها دیگر پشتیبانی ندارد

در نهایت دیگر افراد قادر نیستند برنامه را روی گوشی داشته باشند و باید به همان نمایشگر لمسی خودرو خود بسنده کنند.

با این حال، برخی چیزها هنوز در حالت رانندگی وجود ندارد تا بتوان آن را به عنوان یک جایگزین کامل به حساب آورد. برای مثال، هیچ راهی برای استفاده از آن در حالت افقی وجود ندارد و برخی دیگر.

با این وجود، ما فکر می‌کنیم که گوگل به آرامی این تجربه را با بروزرسانی بهبود می‌بخشد و استفاده از حالت رانندگی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید