اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5 به سری گلکسی S21 می‌آیند

رابط کاربری One UI 5 از اوایل آگوست، سامسونگ رابط کاربری One UI 5 خود را بر اساس اندروید ۱۳ برای طیف گسترده‌ای از گوشی‌های هوشمند واجد شرایط خود منتشر کرده است. در ابتدا عرضه با سری گلکسی S22 در نسخه بتا آغاز شد و نسخه پایدار آن اواخر ماه گذشته به مشتریان سراسر جهان رسید. اکنون، نسخه پایدار One UI 5 وارد پرچمداران سال گذشته سامسونگ، یعنی سری گلکسی S21 شده است.

سامسونگ، نسخه بتا One UI 5 را بلافاصله پس از پرچمداران نسل فعلی به خانواده گلکسی S21 اختصاص داد، بنابراین طبیعی است که نسخه پایدار از الگوی مشابهی پیروی کند. در اوایل این ماه، سامسونگ با انتشار One UI 5 برای سری S21 در اسپانیا، بریتانیا و آلمان عرضه را آغاز کرد و اکنون، در حال گسترش به ایالت متحده است.

به‌روزرسانی One UI 5 برای هر سه مدل گلکسی S21 – گلکسی S21 وS21 پلاس و S21 اولترا، به همراه اسناد پشتیبانی اعلام شده است. این به‌روزرسانی، وصله امنیتی دستگاه را تا اکتبر ۲۰۲۲ افزایش می‌دهد و تمام ویژگی‌های اندروید ۱۳ را در خود جای داده است. توصیه شده قبل از شروع به‌روزرسانی، مطمئن شوید که گوشی شما به اندازه کافی شارژ شده و به شبکه Wi-Fi متصل است، زیرا حجم دانلود ممکن است زیاد باشد و این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد و به علاوه اگر خط T-Mobile داشته باشید می‌توانید به‌روزرسانی را نصب کنید.

سری Galaxy S22 سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5 Beta 4 را با رفع چندین باگ دریافت می‌کندعلاوه بر به‌روزرسانی سیستم اندروید، رابط کاربری One UI 5 دارای ویژگی‌هایی است که کاربران سری گلکسی S21 می‌توانند منتظر آن باشند، مانند پالت‌های رنگی جدید برای تم پویا Material You که همه ما دوست داریم، یک پنل اعلان کمی بهبود یافته، نمادهای برنامه جدید، ماژول‌های به‌روزرسانی شده Good Lock و بسیاری از ویژگی‌های شخصی‌سازی و بهره‌وری دیگر. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید