ساعت هوشمند پوکو در راه است!

ساعت هوشمند پوکو

اولین افشاگری در مورد ساعت هوشمند پوکو منتشر شد. نکته جدیدی از افشاکننده پیوش باسارکار، که توسط افشاگر موکول شارما نیز پشتیبانی شده بود، نشان می‌دهد که پوکو در حال کار بر روی اولین ساعت هوشمند خود (از طریق Gizmochina) است. پیوش باسارکار در توییتی ساعت هوشمند پوکو را به اشتراک گذاشت. او گفت گواهینامه ساعت هوشمند پوکو را در پلتفرم صدور گواهینامه الکترونیک روسیه، EEC مشاهده کرده است.

متأسفانه، گواهینامه فهرست شده در وب سایت EEC اطلاعات زیادی در مورد ساعت هوشمند پوکو ارائه نمی‌دهد. از وب‌سایت، می‌توانیم ببینیم که ساعت هوشمند پوکو با شماره مدل M2131W1 ثبت شده است. به نظر می‌رسد که توسط 70mai Co. Ltd یک شرکت مستقر در شانگهای که بخشی از اکوسیستم اینترنت اشیا شیائومی است، تولید خواهد شد. 70mai بیشتر برای تولید داش‌کم‌هایی مانند 70mai Dash Cam 1S و Dash Cam A400 شناخته می‌شود.

Image

گواهینامه EEC اطلاعاتی درباره مشخصاتی که باید از اولین ساعت هوشمند پوکو انتظار داشت، ارائه نمی‌دهد. همچنین هیچ صحبتی در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم انتظار داشته باشیم که پوکو این دستگاه را عرضه کند یا اینکه در سطح جهانی یا فقط در بازارهای خاص در دسترس خواهد بود، وجود ندارد.

گوشی Poco M4 Pro 5G اوایل ماه نوامبر معرفی می شود

برنامه های پوکو برای عرضه یک ساعت هوشمند نباید تعجب آور باشد. در مصاحبه‌ای از سال گذشته، کوین کیو، رئیس جهانی پوکو، اظهار داشت: ((ما همیشه فکر می‌کنیم گوشی هوشمند به همراه اینترنت اشیا یک استراتژی کلیدی برای ما است.)) و Angus Ng، رئیس بازاریابی محصول پوکو، افزود: ((هیچ چیزی در واقع خارج از محدودیت نیست.))

با توجه به اینکه پوکو قصد دارد، دستگاه‌های مختلف بیشتری را در آینده عرضه کند، منطقی است که بدانیم آیا تبلت‌ها نیز در این چشم انداز وجود دارند یا خیر. اگرچه تولید تبلت نیز اقدام معقولی برای چنین شرکت الکترونیکی است. با این حال، Angus Ng قبلا گفته بود که به این زودی‌ها به دنبال تبلت‌های Poco نباشیم، ((از طرف تبلت‌ها، بله، تبلت‌ها در یک سال و نیم گذشته به دلیل همه گیری در صنعت محصولات هوشمند بسیار موفق بوده است. اما به این دلیل که این بازاز بزرگ و تا حدودی شلوغ بوده، ورود به آن برای ما حتی سخت تر است.))

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید