سیستم‌عامل اندروید13 (OTA) در نهایت به تمام گوشی‌های پیکسل رسید

سیستم‌عامل اندروید13 در نهایت به تمام گوشی‌های پیکسل رسید

گوگل سیستم‌عامل اندروید13 را برای AOSP منتشر کرد و از ۱۵ آگوست یا همان ۲۴ مرداد انتشار بروزرسانی برای گوشی‌های پیسکل شروع به انتشار کردند. همانطور که در هر نسخه نرم‌افزاری بزرگ معمول بوده، گوگل بلافاصله OTA را به همه کاربران تلفن Pixel اعمال نکرد.

در مقابل، ابتدا به‌روزرسانی را در دسترس بخش کوچکی از کاربران قرار داد تا قبل از شروع یک عرضه گسترده‌تر، اطمینان حاصل شود هیچ مشکل مهمی در آن وجود ندارد. اکنون که چند روز از آخرین نسخه اندروید می‌گذرد و هیچ مشکل عمده‌ای گزارش نشده، گوگل به‌روزرسانی را برای همه تلفن‌های پیکسل سازگار در ایالات متحده منتشر کرد.

اکنون می‌توانید به Settings > System > System Update در پیکسل خود رفته و با ضربه زدن روی دکمه Check for update به صورت دستی آپدیت سیستم‌عامل اندروید13 را برای دانلود بدست آورید. تا دیروز، علی‌رغم فشرده‌سازی مکرر، به‌روزرسانی نمایش داده نمی‌شد زیرا OTA فقط برای کاربران محدودی در دسترس بود.

سیستم‌عامل اندروید13 به پیکسل رسید

سیستم‌عامل اندروید13 در نهایت به تمام گوشی‌های پیکسل رسید

9to5Google گزارش می‌دهد که سیستم‌عامل اندروید13 اکنون برای همه تلفن‌های پیکسل سازگار در ایالات متحده دردسترس است. گزارش‌های متعدد در Reddit و Twitter نیز همین موضوع را تایید می‌کنند. عرضه بین‌المللی سیستم‌عامل احتمالا هفته آینده آغاز می‌شود.

بسته به گوشی شما، حجم دانلود می‌تواند بین ۸۰۰ مگابایت تا ۱ گیگابایت متفاوت باشد. نصب به‌روزرسانی در پس‌زمینه کمی زمان می‌برد، بنابراین قبل از شروع فرآیند مطمئن شوید که گوشی شما شارژ کافی دارد.

جدا از پالت رنگی توسعه یافته Material You، اندروید ۱۳ تنظیمات زبان هر برنامه، اعلان‌های انتخاب، یک پخش‌کننده رسانه اصلاح‌شده و موارد دیگر را به همراه دارد. همچنین شامل بیش از ۱۵۰ رفع اشکال و بهبود برای تلفن‌های Pixel است.

سیستم‌عامل اندروید13 در نهایت به تمام گوشی‌های پیکسل رسید

هنگامی که آپدیت را روی دستگاه خود نصب کردید، لیستی از بهترین ویژگی‌های اندروید ۱۳ را که باید امروز امتحان کنید و بهترین نکات و ترفندهای اندروید ۱۳ را مرور کنید تا همه چیز را در مورد سیستم‌عامل و نحوه استفاده حداکثری از آن بدانید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید