گوگل نسخه بتای جدید اندروید 13 را منتشر کرد

اگرچه همه ما منتظر اخبار جدیدی از اندروید 14 هستیم، اما گوگل به تازگی بتای جدید اندروید 13 را در اختیار کاربران گوشی‌های پیکسل قرار داده است.

گوگل در حال آماده سازی آپدیت بزرگ خود، نسخه چهاردهم اندروید، برای انتشار در اواخر سال جاری است. اکثر کاربران انتظار داشتند که نسخه جدید اندروید خیلی زودتر به دستشان برسد، اما ظاهراً گوگل قصد دارد با ارائه بتای جدید اندروید 13، تجربه کاربران این سیستم عامل را بهبود ببخشد.

چه مشکلاتی در بتای جدید اندروید 13 برطرف شده‌اند؟

نسخه بتای مدنظر QPR3 نام دارد. این اپدیت برای دستگاه‌های Pixel که در برنامه بتا ثبت‌نام کرده‌اند، هم اکنون در دسترس است. این نسخه بتا بیشتر بر روی رفع باگ‌های موجود در اندروید 13 تمرکز دارد و پیش‌نمایشی از نسخه‌ای محسوب می‌شود که در ژوئن عرضه خواهد شد. لیست زیر شامل کلیه مواردی است که در این آپدیت رفع شده‌اند.

  • رفع مشکلاتی که موجب از کار افتادن تماس با استفاده Wi-Fi می‌شدند.
  • رفع مشکلات مربوط به توقف سیستم عامل در زمان تعویض بگ‌گراند گوشی
  • رفع مشکلات مربوط به بخش تصاویر زمینه در قسمت System UI
  • حل مشکلات مربوط به خاموش و روشن شدن صفحه نمایش در محیط‌هایی با دمای بالا
  • حل مشکلات مربوط به باز کردن دوربین با دوبار فشردن دکمه پاور
  • حل مشکل خاموش شدن گوشی پس از تعویض پروفایل اصلی به Work Profile

گوگل در یک پست در ساب ردیت Android Beta اعلام کرده است که کاربران می‌توانند به طور مستقیم از بتای جدید اندروید 13 به Android 14 Beta 1 آپگرید کنند. البته، برای برخی از کاربران به‌روزرسانی QPR3 Beta 3 جایگزین به‌روزرسانی Android 14 Beta 1 خواهد شد.

Pixel 4a و دستگاه‌های جدیدتر از آن بیلد T3B3.230413.003 را دریافت خواهند کرد، اما که سری Pixel 6 بیلد T3B3.230413.003.A1 را دریافت می‌کند.

بتای جدید اندروید 13

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید