تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 فاش شد!

تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 فاش شد!تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 به تازگی توسط یک سند داخلی گوگل به بیرون درز کرد. هفته گذشته، گوگل پنجمین (و به احتمال زیاد نسخه نهایی) نسخه بتا اندروید ۱۲ را منتشر کرد و گفت که برای انتشار پایدار تنها چند هفته دیگر باقی‌مانده است. اگرچه گمانه‌زنی‌ها به این موضوع اشاره داشت که تاریخ انتشار این نسخه پایدار در چند روز گذشته باشد اما میشل رحمان، از XDA موفق به دریافت یک سند داخلی گوگل شد که به تاریخ جدیدی اشاره می‌کند.

تاریخ انتشار اندروید پایدار 12

Android 12: We love these hidden features. Here's how to use them yourself  - CNET

سند مورد‌ نظر، که در مورد تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 است، به‌منظور اطلاع‌رسانی به تولیدکنندگان در مورد مهلت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد تأیید گوگل است و این اطمینان را می‌دهد که دستگاه‌هایی با نسخه‌های سیستم عامل فوق‌العاده قدیمی پشتیبانی نمی‌شوند و در کنار این مهلت‌ها، همچنین سند تاریخ انتشار AOSP برای اندروید ۱۰، ۱۱، ۱۲ را ذکر می‌کند. جالب اینکه تاریخ Android ۱۰ و ۱۱ AOSP با تاریخ انتشار پایدار دو بروز‌‌‌رسانی همزمان است و با نگاهی به گذشته، تاریخ انتشار اندروید ۹ AOSP نیز همزمان با راه‌اندازی پایدار اندروید ۹ است.

تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 فاش شد! - Untitled

از آنجا که بعید است گوگل این موارد را برای راه اندازی اندروید 12 تغییر دهد، این امر تاریخ انتشار احتمالی آخرین سیستم عامل Google را برای ما به ارمغان می‌آورد: ۴ اکتبر ۲۰۲۱. رحمان در ادامه ادعا می‌کند که تاریخ نیز به طور مستقل توسط شریک تدارکات شخص ثالث ذکر شده است.

تاریخ انتشار اندروید پایدار 12 فاش شد!

XDA معمولا در میان نکات و شایعات مرتبط با اندروید، یکی از بهترین منابع است، بنابراین اطمینان داریم که این تصویر واقعی است. با این حال، مشخص نیست که دقیقا چه زمانی جزئیات به دست آمده و آیا آنها نهایی هستند یا هنوز در معرض تغییر هستند. این احتمال وجود دارد که گوگل تصمیم گرفته اندروید 12 را در تاریخ متفاوتی منتشر کند، اما اگر چیزی تغییر نکرده باشد و اگر تصویر صفحه اصلی باشد، تعجب نخواهیم کرد اگر این شرکت واقعاً به تاریخ ۴ اکتبر پایبند باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید