تغییرات اندروید 12 به کاربران اجازه می‌دهد همزمان چندین پنجره Chrome را باز کنند

تغییرات اندروید 12در روزهای خوب اینترنت اکسپلورر و Netscape Navigator، اگر می‌خواستید چندین وب سایت را همزمان باز کنید، باید پنجره‌های متعددی را باز می‌کردید. این روزها، این کار بسیار ساده‌تر و تمیزتر است و می‌توانید به جای باز کردن چندین پنجره به طور همزمان، چندین تب را باز کنید. اما با تغییرات اندروید 12 زمان تغییرات فرا رسیده است.

اما مواردی وجود دارد که داشتن پنجره‌های متعدد ممکن است بهتر باشد، مانند زمانی که باید اطلاعات را در کنار هم مشاهده کنید. این یکی از محدودیت‌های مرورگرهای گوشی همراه بود، اما انتظار می‌رود که با تغییرات اندروید 12 این موضوع درست شود. بر اساس گزارش توسعه دهندگان XDA ، آنها برخی تغییرات کدینگ ارائه شده به Chromium Gerritt را مشاهده کرده‌اند.

What's Developers Preview About Earlier Android 12 Released

در این تغییرات اندروید 12، هر زمان که دستگاهی وارد حالت تقسیم صفحه می‌شود، یک دکمه پنجره جدید در منوی زمینه Chrome اضافه می‌شود. این بدان معنا است، هنگامی که کاربران در گوشی‌های خود وارد حالت تقسیم صفحه می‌شوند و Chrome در یکی از برنامه‌های در حال اجرا است، کاربران می‌توانند چندین نمونه از Chrome را به طور همزمان باز کنند، البته حداکثر محدودیت ۵ صفحه را دارد.

Top 5 Android 12 Features: Huge Redesign! - YouTube

توجه داشته باشید که این امر با بازکردن چندین زبانه متفاوت است زیرا هر پنجره می‌تواند زبانه‌های خاص خود را داشته باشد. این کار، همانطور که گفتیم، اگر نیاز به مقایسه‌های جانبی دارید مفید است. این ویژگی بخشی از به روز رسانی تغییرات اندروید 12 خواهد بود، بنابراین اگر می‌خواهید از این ویژگی جدید استفاده کنید، باید تا آن زمان منتظر بمانید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید