به‌روزرسانی نسخه OTA اندروید 12، برای گوشی‌‌هایی با پیکسل 3 و پیکسل‌های بالاتر در دسترس قرار گرفت

به‌روزرسانی نسخه OTAرویداد پاییزی گوگل به تازگی به پایان رسیده است و در کنار معرفی پیکسل ۶، گوگل در حال انتشار نسخه نهایی اندروید ۱۲ است و در حال حاضر به‌روزرسانی نسخه OTA برای همه گوشی‌های هوشمند قبل از پیکسل ۳ در دسترس است. علاوه بر این، تصاویر کارخانه‌ای اکنون برای بارگیری در دسترس است.

اندروید ۱۲ یک تغییر بزرگ در سیستم عامل ایجاد کرده و باعث ایجاد تغییرات بصری شده و UX را با Material You و همچنین یک سیستم تم سفارشی ترکیب می‌کند که می‌تواند رنگ‌ها را در وال پیپر برجسته‌تر نمایش دهد. همچنین دارای تنظیمات مجوز پیشرفته و دکمه‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر در سراسر گوشی است.

به‌روزرسانی نسخه OTAبروزرسانی از نسخه نهایی بتا اندروید ۱۲ حذف شده است، اما آخرین نسخه پایدار اندروید ۱۱ به زودی به‌روز می‌شود. این به‌روزرسانی در Pixel های قدیمی‌تر که آخرین نسخه بتا را اجرا می‌کند، هنوز آزمایش نشده‌ است.

نحوه‌ی به‌روزرسانی نسخه OTA در گوشی‌های هوشمند

بروزرسانی نسخه OTA در Pixel 5 در دسترس است. آخرین نسخه اندروید ۱۲ بتا اکنون روی آن قابل اجرا است و اگر در حال حاضر یک دستگاه سازگار پیکسلی دارید، می‌توانید به System Settings بروید و System Update را بررسی کنید.

به‌روزرسانی نسخه OTAبه‌روزرسانی نسخه OTA

همچنین به‌روزرسانی نسخه OTA در Google Pixel 3a XL با سیستم عامل اندروید ۱۱ در دسترس است و اگر از اندروید ۱۱ استفاده می‌کنید، حجم فایل به‌روزرسانی حدود ۱.۵ گیگابایت است. برای بارگیری به ترتیب گزینه‌ها عمل کنید.
Settings > System > Advanced > System Update

به‌روزرسانی نسخه OTA

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید