به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای Zenfone 8 ایسوس باعث ایجاد شایعات شد! 

  • به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای Zenfone 8 ایسوس باعث ایجاد شایعات شد! چند روز پیش، یک اسکرین شات از ASUS Zenfone 9 یکی از ویژگی‌های آینده آن را فاش کرد. اکنون، یکی از کاربران ایسوس متوجه شده است که به‌روزرسانی نرم‌افزاری اخیر برای Zenfone 8 ایسوس دارای ویژگی‌ است که پیش‌بینی می‌کنیم در Zenfone 9 آینده شاهد آن باشیم.

به‌روزرسانی اندروید Zenfone 8 ایسوس، برخی ویژگی‌های Zenfone 9 را فاش کرد!

یکی از اعضای انجمن ایسوس به اشتراک گذاشت که پس از آپدیت اندروید ۱۲ برای Zenfone 8 ایسوس، گزینه‌ای در تنظیمات دریافت کرده است که دارای قابلیت double back tap است؛ با این حال، به نظر نمی‌رسد که در هیچ یک از مدل‌های Zenfone اجرا شود.

به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای Zenfone 8 ایسوس باعث ایجاد شایعات شد!  - ASUS Zenfone 9 1افشای اخیر Zenfone 9 برخی از ویژگی‌های موجود در تنظیمات این گوشی را نشان داد. گفته شده ایسوس ممکن است ویژگی double back tap را برای Zenfone 9 آینده آزمایش کند و ممکن است به زودی این گوشی را راه‌اندازی کند.

رمزگشایی جزئیات دوربین ASUS Zenfone 9 آینده، به ما می‌گوید که این گوشی با دوربین دوگانه ۵٠ مگاپیکسلی + ۱۲ مگاپیکسلی عرضه خواهد شد؛ لنز اصلی از تثبیت‌کننده تصویر اپتیکال (OIS) پشتیبانی می‌کند و یک واحد لنز ثانویه با زاویه فوق عریض به همراه خواهد داشت.

به‌روزرسانی اندروید ۱۲ برای Zenfone 8 ایسوس باعث ایجاد شایعات شد!  - ASUS Zenfone 8z 2در مورد سایر مشخصات گوشی نظیر چیپست و نمایشگر، در حال حاضر اطلاعاتی در دسترس نیست؛ با این حال، ما انتظار داریم که در هفته‌های آینده شاهد درز مشخصات و به دنبال آن عرضه در چند ماه آینده باشیم.

در اخبار مرتبط، اخیراً یک طرح شماتیک از ASUS ROG Phone 6 آینده نیز مشاهده شده که وجود یک سیستم دوربین سه‌گانه روی دستگاه و یک صفحه‌نمایش ثانویه عمودی را نشان می‌دهد؛ همچنین دارای گرافیک کمی تغییر یافته در پشت خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید