آپدیت اندروید 12 برای می 11 و سری آن بر پایه نسخه بتا MIUI 12.5 منتشر شد

آپدیت اندروید 12 برای می 11طبق اعلام رسمی شیائومی، آپدیت اندروید 12 برای می 11 – Mi 11 و کل اعضای خانواده آن که شامل مدل پرو، Mi 11i و اولترا می‌شود منتشر شده که بر پایه یک نسخه بتا از رابط کاربری MIUI بوده و احتمالا تا ماه‌های آینده به نسخه کامل تبدیل خواهد شد.

به نقل از Notebook Check، مدتی از عرضه نسخه جدید اندروید بتا می‌گذرد و پیش از هر دستگاه دیگری این سری پیکسل از صاحب Android، یعنی گوگل بودند که این سیستم عامل جدید را دریافت کردند. نکته قابل توجه اینجاست که در کمتر از یک ماه دیگر برندها نیز موفق شدند تا نسخه بتا اندروید 12 را برای پرچمداران و برخی میان‌رده‌های قدرتمند خود در قالب نسخه بتا در دسترس کاربران قرار دهد. با این وجود شاید با خود فکر کنید که دلیل دیر کردن برخی دیگر از برندها و شرکت‌ها در ارائه بتا اندروید 12 چیست، در حالی که جواب در رابط کاربری است و سازندگان باید ابتدا یک نسخه سازگار با اندروید جدید را طراحی و سپس می‌توانند آن را عرضه کنند.

این کار تا به امروز برای گوشی‌های پرچمدار سال ۲۰۲۱ شیائومی انجام نشده بود، اما حال دیگر کاربران دارای نسخه جهانی این محصول با کد بیلد V12.5.1.0.SKBMIXM و V12.5.1.0.SKKMIXM و همچنین V12.5.1.0.SKAMIXM می‌توانند با به هدر دادن نزدیک به ۳.۲ گیگابایت و دریافت این آپدیت جدید گوشی خود را به یک نسخه بتا از MIUI 12.5 بر پایه اندروید 12 آپدیت کنند. در نظر داشته باشید که این نسخه از رابط کاربری و اندروید بتا هستند و در نتیجه ممکن است با برخی مشکلات همراه باشند. با این حساب، شما مجبور به نصب آن نیستید!

آپدیت اندروید 12 برای می 11آپدیت اندروید 12 برای می 11نکات قابل توجه سازندگان درباره آپدیت اندروید 12 برای می 11

  • این به روزرسانی ممکن است کمی بیشتر از آپدیت‌های عادی و قبلی طول بکشد.

  • انتظار داغ کردن و برخی مشکلات در اجرای رابط کاربری و همچنین برنامه‌های مختلف را داشته باشید؛ ممکن است کمی طول بکشد تا دستگاه شما به اندروید جدید عادت کرده و تنظیمات درستی را اعمال کند.

  • توجه کنید که برخی اپلکیشن‌ها با اندروید 12 سازگار نیستند، در نتیجه ممکن است پس از آپدیت دیگر قادر نباشید تا از آن‌ها استفاده کنید.

آپدیت اندروید 12 برای سری می 11 در حال حاضر برای تمامی کاربران دارنده نسخه جهانی این محصولات در دسترس قرار گرفته و تا چند ماه آینده به ورژن اصلی آپدیت خواهد شد. با این وجود، باید در نظر داشته باشید که هیچ فایل جداگانه‌ای برای ریکاور کردن این آپدیت توسط شیائومی منتشر نشده و به روزرسانی گوشی شما به معنای نداشتن راه بازگشت خواهد بود. با این حساب، می‌توانید تا زمان عرضه نسخه اصلی صبر کنید و چند ماه بعد ورژن اصلی اندروید 12 را بدون مشکل روی دستگاه خود نصب کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید