شرکت آمازون قانون ممنوعیت حمل تلفن همراه را لغو کرد

شرکت آمازون قانون ممنوعیت حمل تلفن همراه را لغو کردهنگامی که همه‌گیری ویروس کرونا به اقتصاد جهان ضربه زد و سهم خرید آنلاین، به طور غیرقابل پیش‌بینی افزایش یافت. شرکت آمازون به کارگران انبار خود اجازه داد تلفن‌های خود را نزد خود نگه دارند تا در صورت تماس‌ و پیام‌ اضطراری یا سیستم‌های هشدار دولتی، از تلفن‌های خود استفاده کنند.

قوانین موجود در شرکت آمازون قبل از فاجعه مرگبار گردباد

پیش از این، کارمندان انبار آمازون موظف بودند هنگام شروع شیفت کاری، تلفن‌های خود را خارج از محل کار مانند ماشین یا کمدهای نزدیک به اتاق استراحت بگذارند. با کاهش محدودیت‌های همه‌گیری کرونا، آمازون برنامه‌ریزی کرد تا ممنوعیت تلفن‌های همراه را از اوایل ماه آینده دوباره برقرار کند.

شرکت آمازون قانون ممنوعیت حمل تلفن همراه را لغو کرد - 103780450 amazon1.jpgبه گفته کارگرانی که قبل از بلومبرگ می‌خواستند ناشناس بمانند، برخی از مدیران شیفت انبار از قبل، شروع به اطلاع‌رسانی کردند تا واکنش کارکنان را بسنجند و ببینند آیا ممنوعیت مجدد، غیبت را افزایش می‌دهد یا خیر.

پس از گردباد مرگباری که انباری را در Edwardsville (ادواردزویل)، IL نابود کرد و کارمندان آمازون را به کام مرگ کشاند، این شرکت در حال تجدید نظر در تصمیم خود برای بازگرداندن ممنوعیت تلفن همراه در طبقه‌ انبار است. افراد ذی نفوذ می‌گویند که این موضوع هنوز به نتیجه‌گیری نهایی نرسیده است.

صاحبان شرکت آمازون می‌گویند: ما از این خبر که اعضای خانواده آمازون ما در نتیجه طوفان در ادواردزویل، IL جان باختند، عمیقاً متأسفیم. دل‌های ما با قربانیان، عزیزان آن‌ها و همه کسانی است که تحت تأثیر گردباد قرار گرفته‌اند. ما می‌خواهیم از همه افرادی در کمک‌رسانی به ما، در اولین لحظه اقدام کردند و همچنین بخاطر تلاش‌های مداوم آن‌ها در صحنه تشکر کنیم. ما همچنان به حمایت از کارمندان و شرکای خود در منطقه ادامه می‌دهیم.

شرکت آمازون قانون ممنوعیت حمل تلفن همراه را لغو کرد - 103780452 amazon2.jpg

کارمندان آمازون که در این منطقه کار می‌کنند، قاطعانه معتقدند که ممنوعیت تلفن همراه در طبقه انبار نباید دوباره برقرار شود و این عامل اصلی تراژدی گردباد است. آن‌ها می‌خواهند پیام‌های فوری را از مقامات مرتبط دریافت کنند یا در صورت وقوع مجدد چنین فاجعه‌ای با دوستان و خانواده ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر، سخنگوی آمازون اظهار کرده است که همه کارمندان شرکت آمازون می‌توانند تلفن‌های خود را همراه خود در انبار ببرند و هیچ محدودیتی در حال حاضر وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید