فروشگاه AppStore آمازون پس از یک ماه خرابی، اندروید 12 را پشتیبان‌گیری کرد

فروشگاه Appstore آمازون پس از یک ماه خرابی، اندروید 12 را پشتیبان‌گیری کرداکنون بیش از یک ماه است که فروشگاه AppStore آمازون در گوشی‌های اندرویدی دچار مشکل شده است. در ماه اکتبر (مهر)، کاربران پلتفرم نرم‌افزار آنلاین در تلفن‌های هوشمند اندرویدی، متوجه شدند که به محض دریافت به‌روزرسانی نسخه مورد انتظار ماه اکتبر برای سیستم عامل اندروید ۱۲ فروشگاه AppStore آمازون به یک آشفتگی کاملاً ناکارآمد تبدیل شد.

خرابی و مشکلات فروشگاه AppStore آمازون پس از یک ماه برطرف شد

به گزارش Engadget، یکی از تئوری‌های در حال اجرا برای مشکلات تکراری این بود که DRM داخلی آمازون (ابزاری که برای محافظت از نرم‌ افزار در برابر سرقت یا نقض حق نسخه‌برداری طراحی شده است) به نوعی با Android 12 ناسازگار است. خود شرکت نیز از اظهار نظر در مورد اینکه مشکل چیست، خودداری کرده است و حتی نپذیرفت که چنین موضوعی تا بیش از یک ماه است که وجود دارد.

فروشگاه AppStore آمازون پس از یک ماه خرابی، اندروید 12 را پشتیبان‌گیری کرد - amazon appstore indiaاما ریشه مشکل هرچه باشد، به نظر می‌رسد که اشکالات و خرابی‌ها در نهایت برای همیشه برطرف شده‌اند. اگر شما یک کاربر فروشگاه AppStore آمازون هستید که به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار گرفته‌اید، مثلاً به دلیل این مشکلات نتوانسته‌اید به محتوای دیجیتالی که خریداری کرده‌اید، دسترسی داشته باشید.

یکی از سخنگویان آمازون این هفته در مصاحبه‌ای با Engadget گزارش داد:«ما یک راه حل برای مشکلی که بر راه‌اندازی برنامه برای مشتریان اپ استور آمازون که در دستگاه‌های تلفن همراه خود به اندروید ۱۲ ارتقا داده‌اند، منتشر کرده‌ایم. ما در حال تماس با مشتریان هستیم تا مراحلی را برای به‌روزرسانی تجربه AppStore آنها انجام دهیم. از هر گونه اختلالی که این امر ایجاد کرده است، متأسف هستیم»

پرچمداران کوچک گوگل

دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد از دستگاه‌های اندرویدی که از فروشگاه AppStore آمازون استفاده می‌کنند، تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، اما Google Pixel 6 و Samsung Galaxy S21 از جمله دستگاه‌هایی هستند که در نهایت قادر به اجرای هیچ یک از بازی‌ها یا سایر برنامه‌های خریداری شده از این پلتفرم نیستند. علاوه بر از دست دادن دسترسی به نرم‌ افزاری که قبلاً متعلق به خود بود، بسیاری از مالکان گزارش دادند که هیچ برنامه‌ای را در داخل خود AppStore مشاهده نکرده‌اند. همه این‌ها اکنون برای همیشه حل شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید