اولین تصاویر ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 منتشر شد

اولین تصاویر ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 منتشر شدAmazfit از زیربرندهای شیائومی قصد دارد بزودی ساعت‌ هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 را با طرح مختلف رونمایی کند. به تازگی اولین تصاویر سه ساعت هوشمند آمازفیت فاش شده که نشان می‌دهد با گجت‌های پیشرفته از Amazfit رو به رو هستیم.

ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3 Pro

اولین تصاویر ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 منتشر شداولین مدل GTR 3 Pro نام دارد که دارای نمایشگر ۱.۴۵ اینچی دوار OLED با تراکم پیکسلی ۳۳۱ppi است. انتظار داریم این گزینه با سنسورهای مختلفی عرضه شود. در مقایسه با مدل قبلی، GT3 Pro تفاوت چندانی با مدل قبل نداشته، اگرچه انتظار داریم حاشیه باریک  به اندازه ۳.۵ میلی‌متر و ابعاد بدنه کوچک‌تر را مشاهده کنیم.

ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3 

اولین تصاویر ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 منتشر شدنسخه استاندارد GTR 3 دارای نمایشگر دوار است و ضخامتی ۴ میلیمتری دارد. نمایشگر آن ۱.۳۹ اینچ بوده و پنل OLED با وضوح ۴۵۴ پیکلسی دارد. انتظار داریم باتری ۴۵۰ میلی آمپرساعتی با عمر باتری ۲۴ روزه در این مدل به کار گرفته شود.

ساعت هوشمند آمازفیت GTS 3 

اولین تصاویر ساعت هوشمند آمازفیت GTR 3، GTR 3 Pro و GT3 منتشر شداین نسخه گزینه اقتصادی بوده با صفحه نمایش ۱.۷۵ اینچی که وضوح ۳۹۰*۴۵۰ پیکسلی دارد و اطلاعات دیگری در کار نیست.

ناگفته نماند که آمازفیت قرار است نسخه جدید سیستم عامل ZEPP را هم معرفی کند. این نسخه دارای واچ فیس جدید و انیمشن روان‌تری خواهد بود. همچنین سیستم عامل جدید از ۱۵۰ حالت ورزشی و بیش از ۱۵۰ واچ فیس پشتیبانی خواهد کرد. برنامه‌هایی مانند Spotify و Home Connect نیز در این سیستم عامل هستند.

گفته شده این گجت‌های پوشیدنی در طی دو ساعت به شارژ کامل خواهند رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید