شایعات می‌گویند همه دستگاه‌های سری گلکسی A سامسونگ سال آینده دارای OIS خواهند بود

دستگاه‌های سری گلکسی Aامسال سامسونگ شروع به ارائه تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) در دوربین‌های اصلی دستگاه‌های سری گلکسی A، مانند A52 و A72 کرد. سال آینده اما اوضاع متفاوت خواهد بود.

دستگاه‌های سری گلکسی A و تثبیت کننده نوری تصویر

بر اساس گزارش تأیید نشده جدیدی از کره، سامسونگ به احتمال زیاد OIS را به دوربین‌های اصلی همه مدل‌های سری A که قرار است در سال ۲۰۲۲ عرضه شود، اضافه می‌کند. این ویژگی در دستگاه‌های سری گلکسی A  فقط مختص پرچمداران (و تعداد بسیار کمی گوشی‌های شاخص) بوده است.
All Samsung Galaxy A series devices to have OIS next year, rumor says
اگر سامسونگ این کار را کنار بگذارد، یک ویژگی تمایز مهم برای میان رده‌های خود در جنگ با شیائومی خواهد داشت. دستگاه‌های این شرکت چینی معمولا در مقایسه با پیشنهادات سامسونگ از نظر قیمت برنده می‌شوند، اما با OIS دستگاه‌های سری گلکسی A شرکت کره‌ای سامسونگ ممکن است در کیفیت تصویر دوربین، به ویژه در حالت شب، حرف اول را بزنند.
Samsung Galaxy A52 vs. A52 5G vs. A72 - Die wichtigsten Unterschiede &  Kaufberatung (Deutsch) - YouTube
با این حال سوال مهم این است که چند نفر می‌دانند OIS چیست و چرا مهم است و چند نفر بر اساس این ویژگی خاص، یک گوشی را بر دیگری ترجیح می‌دهند. به نظر می‌رسد باید تا سال آینده منتظر بمانیم تا بدانیم. این گزارش همچنین می‌گوید دوربین با OIS حدود ۱۵ درصد گرانتر از دوربینی بدون این ویژگی است و تاثیر افزودن OIS به صورتحساب گوشی حدود ۳ درصد است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید