ویژگی‌‌های اپل واچ واقعا می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد!

ویژگی‌‌های اپل واچ

ویژگی‌‌های اپل واچ سری 7 انکار ناپذیر است. شنیدن این موضوع که اپل واچ سری 7 توانست به سه نفر کمک کند تا از موقعیت‌هایی که می‌توانست به راحتی با مرگ آنها به پایان برسد، فرار کنند، یک چیز است و شنیدن تماس‌های واقعی بین آنها و اپراتورهای ۹۱۱ که کمک پزشکی نجات دهنده را ارسال کردند، چیز دیگری است. اپل یک تبلیغ تلویزیونی ۶۰ ثانیه‌ای ایجاد کرده است که با توجه به همین موضوع ساخته شده است. سه کاربر اپل واچ سری 7 با مرگ روبرو هستند و برای کمک به اپل واچ خود مراجعه می‌کنند.

ویدئو با صدای اپراتور ۹۱۱ شروع می‌شود که می‌پرسد ((در چه وضعیت اضطراری هستید؟)) آماندا پاسخ می‌دهد که او در یک تصادف رانندگی است و ماشینش واژگون شده. بدتر از آن، آب وارد خودرو شده و او نمی‌تواند از آن خارج شود. اپراتور به او می‌گوید که سعی کند با او صحبت کند. زن می‌گوید آب بالا رفته و به گردنش رسیده است.

Apple Watch Series 7 orders start Friday, October 8 - Apple

سپس به حادثه دوم می‌پردازیم، جیسون، قایق سواری که باد او را به دریا می‌برد، می‌گوید که در اقیانوس بسیار دور است و دیگر نمی‌تواند با باد بجنگد. جیم، کشاورز، به اپراتور ۹۱۱ می‌گوید که نمی‌تواند به تلفن برسد و با اپل واچ خود صحبت می‌کند. او از اعزام کننده می‌خواهد که برای نجات عجله کند زیرا او واقعا صدمه دیده است.

به زودی، جیسون که به دریا رانده می‌شود، کمک‌های ارسال شده توسط ۹۱۱ را می‌بیند. آماندا، در ماشینی که پر از آب است، گزارش می‌دهد که EMT ها در ماشین او را باز می‌کنند. با تاریک شدن صفحه، اپل می نویسد: ((جیسون، جیم و آماندا با کمک ساعت خود در عرض چند دقیقه نجات یافتند.)) و اپل در ادامه در یوتیوب می‌گوید: «اینها فقط سه داستان از بسیاری از داستان‌های باورنکردنی هستند که در آن افراد می‌توانستند با استفاده از اپل واچ کمک بگیرند.» ویژگی‌‌های اپل واچ واقعا بی‌نظیر است.

ویژگی‌‌های اپل واچ در سری 8 ادامه خواهد یافت

به لطف ویژگی‌‌های اپل واچ، این ساعت به محبوب ترین ساعت در جهان تبدیل شده است و از تولیدکنندگانی مانند رولکس، تایمکس، کاسیو، سیکو و سایرین فروش بیشتری دارد. در ماه نوامبر، رندرهای سری 8 که طبق گزارش ها از یک فایل CAD ساخته شده بودند، منتشر شد. راس یانگ، رهبر صنعت نمایشگر می‌گوید که اپل ممکن است اندازه نمایشگر را برای مدل سری 8 افزایش دهد، حتی پس از اینکه قبلا این کار را برای سری 7 انجام داده بود.

علی‌رغم برخی از اطلاعات ارائه شده مبنی بر اینکه رندرهای اپل واچ لبه تخت که برای سری 7 ارسال شده بود، اشتباه بوده است، زیرا این تصاویر واقعا سری 8 هستند، فایل‌های CAD نشان می‌دهند که کناره‌های گرد ممکن است با سری 8 برگردند.

Apple Watch Series 7 Review - SlashGear

ویژگی‌‌های اپل واچ در سلامتی شناخته شده است و در حالی که واقعا چیزی برای صحبت در مورد سری 7 وجود ندارد، انتظار می‌رود که سری 8 دارای اسکنر دمای بدن، سنسور باروری و بهبود ECG و حسگرهای ردیابی خواب باشد.

این می‌تواند سالی باشد که ویژگی‌‌های اپل واچ بیشتری داشته باشیم. آزمایش غیرتهاجمی گلوکز است که به بیماران دیابتی وابسته به انسولین اجازه اندازه گیری قند خون آنها را می‌دهد تا به آنها کمک کند تا دوز مناسب انسولین را تزریق کنند، ممکن است یکی از این ویژگی‌ها باشد. در حال حاضر، این بیماران دیابتی باید با کشیدن خون خود و آزمایش آن با فرآیندی دردناک و پرهزینه، سطح قند خون خود را آزمایش کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید