پلتفرم YouTube Vanced توسط گوگل متوقف شد!

پلتفرم YouTube Vanced توسط گوگل متوقف می‌شود! محبوب‌ترین جایگزین رسمی برنامه یوتیوب، YouTube Vanced، اعلام کرد که به احتمال زیاد تحت فشار وکلای گوگل، فعالیت خود را متوقف کند.

پلتفرم YouTube Vanced تا چه زمانی فعال است؟

با توجه به گزارش‌های مربوطه، برنامه فعلی ممکن است به مدت دو سال به فعالیت خود ادامه دهد اما پس از آن فقط پلتفرم YouTube Premium گوگل باقی می‌ماند که علیرغم اینکه یک نسخه پولی است، با تمام قابلیت‌های بسیار خوبی که YouTube Vanced ارائه می‌دهد، فاصله زیادی دارد.

پلتفرم YouTube Vanced توسط گوگل متوقف شد! - Ad less YouTube clone Vanced ceases operationدر حالی که شاید محبوب‌ترین ویژگی YouTube Vanced عدم وجود تبلیغات بود (تبلیغات باعث قطع متوالی چند دقیقه‌ای پخش ویدیو می‌شود) اما مزایای دیگری نیز دارد مانند توانایی پخش جریانی در پس‌زمینه یا زمانی که صفحه گوشی شما قفل است که برای دوستداران موسیقی یک ویژگی خوب محسوب می‌شود.

یکی دیگر از موارد مورد علاقه طرفداران حالت تاریک بود که کل رابط کاربری را به جای طراحی خاکستری یوتیوب به رنگ سیاه تیره تبدیل می‌کرد.

در هر صورت، YouTube Vanced دیگر وجود ندارد، حداقل تا آنجا که به نسخه‌های جدید یا سهولت نصب مربوط می‌شود اما امیدواریم Google صفحه‌ای از طیف گزینه‌های بهتر خود را برای نسخه Premium خود انتخاب کند. نسخه‌های نصب‌شده در حال حاضر به مدت ۲ سال یا بیشتر به خوبی کار می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید