یک Apple ID امکان شناسایی ۱۶ AirTags را دارد

Apple ID

در حال حاضر هیجان زیادی در مورد سخت افزار جدید AirTag اپل وجوددارد که همزمان با معرفی پیش‌سفارش آن نیز انجام می‌شود. اعلامیه اپل بسیاری از نکات مهم مربوط به AirTag را پوشش داد اما یک جنبه مهم را کنار گذاشت. یک Apple ID  تنها می‌تواند ۱۶  AirTags را شناسایی کند.

در بخشی از مصاحبه Rene Ritchie در YouTube از کایان درنس، مدیر اجرایی اپل، فاش شد که این شرکت مستقر در کوپرتینو تعداد اتصال AirTagها به یک حساب Apple ID را محدود کرده‌است.

اپل AirTags را با قیمت ۲۹ دلار  یا ۹۹ دلار در بسته چهارتایی می‌فروشد. این محدودیت به این معنی است که کاربر فقط می‌تواند چهار بسته چهارتایی را به Apple ID خود وصل کند.

این محدودیت ممکن است بسیاری از افراد را شوکه کند اما، دشوار است تصور کنید که یک فرد نیاز به ردیابی بیش از ۱۶  مورد مختلف داشته باشد، به ویژه که اپل تأیید کرده‌است که هدفش از ساخت این محصول استفاده از AirTags برای کودکان یا حیوانات خانگی نبوده‌است.

مدیر اپل همچنین از وقت خود در حین مصاحبه استفاده کرد تا تأیید کند AirTag ها از طریق Family Sharing می‌توانند به هم متصل شوند و به اندازه کافی هوشمند هستند تا بدانند دستگاه نزدیک متعلق به یکی از اعضای خانواده است. این بدان معناست که AirTag وقتی از دستگاه میزبان دور باشد اما در نزدیکی دستگاه اعضای خانواده باشد، حالت Lost را ایجاد نمی‌کند.

اگر با AirTag اپل آشنا نیستید، باید بدانید این دستگاه یک سخت افزار سکه‌ای شکل است که برای ردیابی اشیا مختلف با استفاده از شبکه جهانی Find My و Apple ID طراحی شده‌است. این دستگاه از ردیابی دقیق، حالت گمشده، بلندگوی داخلی، باتری که باید بیش از یک سال دوام بیاورد و دسترسی به شبکه Find My بهره می‌برد به طوری که پوشش آن بسیار گسترده‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید