جف نیکولز، از کارگردانی فیلم A Quite place Spin-Off کناره‌گیری کرد!

جف نیکولزدر حالی که جف نیکولز با استودیو پارامونت به سمت یک پروژه علمی تخیلی ناشناس می‌رود، استودیو پارامونت به دنبال شخص دیگری برای هدایت Spin-Off در فیلم A Quiet Place است.

جف نیکولز به دلیل پروژه ترسناک دیگری از فیلم A Quite Place Spin-Off جدا شد

جف نیکولزبه نظر می‌رسد که استودیو پارامونت در جستجوی کارگردانی جدید برای فیلم A Quiet Place Spin-Off است، زیرا جف نیکولز راه خود را از پروژه ترسناک A Quiet ‌Place Spin-Off جدا کرده و به نفع یک فیلم علمی تخیلی است که او نیز در حال ساخت آن برای همین استودیو است.

این پروژه بدون عنوان، توسط جف نیکولز نوشته و کارگردانی خواهد شد و ظاهراً اولویت بالایی برای استودیو پارامونت دارد، زیرا اولین بار در ماه ژوئن (خرداد) اعلام کرد به ترتیب اکران فیلم جف نیکولز پیش از فیلم Quiet Place که تاریخ اکران آن برای ۳۱ مارس ۲۰۲۳ ( ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۲) تعیین شده است قرار بگیرد.

پس از اینکه A Quiet Place Part II به یکی از اولین موفقیت‌های بزرگ تبدیل شد، پس از بازگشایی سینماها (به دلیل واکسیناسیون کووید-۱۹)، به گزارش از Deadline همچنان دغدغه فعلی استودیو پارامونت، پیدا کردن کارگردان برای فیلم A Quite Place Spin-Off به جای جف نیکولز است که البته افرادی برای کارگردانی این فیلم پیشنهاد شده‌اند.

جف نیکولز، از کارگردانی فیلم A Quite place Spin-Off کناره‌گیری کرد! - johnاطلاعات در مورد فیلم جدید، در حال حاضر بسیار کمیاب است. گزارش شده است که اگرچه این فیلم، سومین فیلم در دنیای A Quiet Place خواهد بود، اما دنباله‌ای مستقیم برای فیلم‌های قبلی خود نخواهد بود و در عوض داستان Spin-Off بر اساس ستاره و کارگردان فیلم A Quiet Place II، جان کرازینسکی است.

به نظر می‌رسد طرح این است که این اولین گام برای ساختن دنیایی به سبک Walking Dead در حول محور داستان اصلی باشد و به استودیو پارامونت یک IP جدید برای ادامهٔ استفاده در چندین پلتفرم و به طُرق مختلف در آینده بدهد و همچنین بازی ویدیویی که اخیراً اعلام شده بر اساس این فیلم مرتبط است.

خبر Spin-Off بازی ویدیویی A Quiet Place در اوایل این هفته منتشر شد و به عنوان یک بازی ماجراجویی ترسناک تک نفره و داستان محور با یک داستان اصلی و گیم پلی که تعلیق، احساسات و درام جذاب را به تصویر می کشد، توصیف شد که سریالی معروف است.

جف نیکولزهروه اسلیوا (مدیر خلاق ایلوژیکا)، در بیانیه‌ای گفت: «بازی ویدیویی A Quiet Place به طرفداران این امکان را می‌دهد تا تنش فیلم‌ها را با سطحی از غوطه‌ور شدن در فیلم‌ها تجربه کنند.» ما از همکاری با Ep1t0me و Saber Interactive برای به اشتراک گذاشتن این چشم‌انداز منحصر به‌فردی از امید و وحشت با بازیکنان در همه جا در آینده، هیجان زده هستیم.

فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ اکران شد و با یک داستان خانواده محور که در تلاش برای زنده ماندن در دنیایی که در آن هیولاهای کور، طعمه‌های خود را با حس شنوایی فوق‌العاده‌ی خود شکار می‌کنند، تبدیل به یک فیلم غافل‌گیر کننده شد.

استفاده از موسیقی متن بی‌صدا تا حد زیادی فیلم را به یک تجربه سینمایی منحصر به‌فرد تبدیل کرد و البته منجر به دنباله‌ای مورد انتظار شد که پس از اکران مجدد در بهار امسال، وارد سینماها شد.

امیلی بلانت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید