باکس آفیس این هفته:‌ A Quiet Place قسمت دوم و Cruella Reignite

A Quiet Place Part

ما بالاخره به سینما برگشتیم! پس از یک سال اخبار ناخوشایند، فیلم ترسناک پیش بینی شده A Quiet Place Part II سرانجام با افتتاحیه داخلی ۴۸ میلیون دلاری در تعطیلات آخر هفته سه روزه، گیشه را بازگشایی کرد. پیش بینی می‌شود این فیلم روز دوشنبه ۹-۱۰ میلیون دلار دیگر درآمد کسب کند و مجموع ۴ روزه آن را به ۵۷ میلیون دلار برساند. انتظار می‌رفت این فیلم در اکران اولیه پیش از بیماری همه گیری در مارس سال گذشته، به ۶۰ میلیون دلار برسد.

در سطح بین المللی، A Quiet Place فقط در ۱۲ کشور ۲۲ میلیون دلار جمع کرد، به این معنی که پیگیری‌های جان کراسینسکی در آخر هفته آخر خود در کل ۷۰.۴ میلیون دلار بوده، اگر در مجموع می‌تواند به ۸۰.۵ میلیون دلار برسد.

به همین ترتیب، فیلم کمپانی دیزنی با نام Cruella در آخر هفته سه روزه ۲۱.۱ میلیون دلار و در تعطیلات چهار روزه از ۳۸۹۲ سالن سینما ۲۶.۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد. بدیهی است که اندازه گیری موفقیت Cruella با توجه به انتشار همزمان آن در Disney + Premier که در آن مشترکان می‌توانند آن را با قیمت ۲۹.۹۹ دلار خریداری کنند، دشوار است. با همه حساب‌ها، اگر این استودیو برای اکران سنتی تئاتر تصمیم می‌گرفت، این فیلم سود بیشتری از سینما بدست می‌آورد، اما این فیلم احتمالا می‌تواند یکی از موفق‌ترین اکران‌های استریمی را تجربه کند.

باکس آفیس این هفته:‌ A Quiet Place قسمت دوم و Cruella Reignite - Emma Stone in Black Leather in Cruella 1
Cruella

در سطح جهانی،  این فیلم Emma Stone توانست ۱۶.۹ میلیون دلار را از ۲۹ بخش جمع کند که افتتاحیه جهانی آن تا یکشنبه ۳۷.۴ میلیون دلار است. برای مخاطبان نمره این فیلم را به A پایین آوردند، که به خانواده اجازه می‌دهد این فیلم را باهم تماشا کنند. بنابراین در طول ماه‌های تابستان تجارت خوبی داشته باشند.

خبر مهم دیگر موفقیت مداوم F9: The Saga Fast در خارج از کشور بود که دنباله اکشن Vin Diesel با فروش ناخالص آخر هفته دوم ۳۱ میلیون دلار از هشت بخش همچنان در شماره ۱ باقی ماند، با ۸۱ درصد افت، هنوز هم ثابت است. گفته شده، F9 حدود ۲۲۹ میلیون دلار فروش داشته و تنها دومین فیلم هالیوود است که امسال از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. (فیلم دیگر Godzilla vs. Kong بود.)

فیلم جدید کمپانی وارنر The Conjuring: The Devil Made Me Do It در دو مارکت قبل از عرضه داخلی افتتاح شد و ۳.۹ میلیون دلار جمع آوری کرد، در حالی که انتظار می‌رود Demon Slayer – Kimetsu No Yaiba در این هفته از آستانه ۵۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان عبور کند.

باکس آفیس هفته با برتری A Quiet Place

۱.) A Quiet Place Part II (کمپانی پاراموند) با ۳،۷۲۶ سالن سینما و ۵۷ میلیون دلار در هفته اول اکران

۲.) Cruella (کمپانی دیزنی)در ۳۸۹۲ سالن سینما و مجموع  ۲۶.۵ میلیون دلار در هفته اول اکران

۳.) Spiral (کمپانی ال جی) در ۲،۶۴۱ سالن سینما و مجموع ۲۰ دلار در هفته سوم اکران

۴.) Wrath of Man ( کمپانی UAR) در ۲،۶۰۷ سالن سینما و مجموع ۲۲،۷۶ میلیون دلار در هفته چهارم

۵.) Raya and the Last Dragon (کمپانی دیزنی) در ۲۰۱۵ سالن سینما، فروش کل ۵۱.۴ میلیون دلار در هفته سیزدهم

۶.) Demon Slayer (کمپانی Fun/Ani) در ۱۱۴۵ سالن سینما و مجموع فروش کل ۴۶.۸ میلیون دلار در هفته ششم

۷.) Godzilla vs. Kong ( کمپانی WB / Leg) در ۱۸۱۵ سالن سینما و فروش کل ۹۸.۳ میلیون دلار در هفته نهم

۸.) Dream Horse (کمپانیBST) در ۱،۲۸۴ سالن سینما و مجموع کل ۱.۹ میلیون دلار در هفته دوم

۹.)Those Who Wish Me Dead (کمپانی WB) در ۱۸۰۵ سالن سینما و فروش کل ۶.۹ میلیون دلار در هفته سوم

۱۰.) World War Z (کمپانی پاراموند) در ۸۰ سینما و فروش کل ۲۰۲.۸ میلیون دلار در هفته ۴۱۵

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید