ساعت جدید گوگل پیکسل به همراه پیکسل ۸ در سال جاری روانه بازار خواهد شد

اپل و سامسونگ هر ساله نسخه‌های جدیدی از ساعت‌های هوشمند خود را عرضه می‌کنند، در حالی که خط تولید Fitbit گوگل هر دو سال یک بار محصولات جدید خود را معرفی می‌کند. طبق گزارش یک منبع در ارتباط با این صنعت، گوگل نیز قصد دارد که ساعت‌های گوگل پیکسل خود را به طور سالانه روانه بازار کند. پس می‌توان انتظار داشت در سال جاری، گوگل در کنار پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو از ساعت جدید خود با نام احتمالی پیکسل واچ ۲ رونمایی کند.

گوگل پیکسلاگر گوگل استراتژی سال‌های گذشته خود را در پیش بگیرد، باید منتظر رونمایی محصولات جدید این کمپانی در ماه اکتبر باشیم، دیگر کمپانی‌های مطرح نیز در این ماه از محصولات خود رونمایی می‌کنند.

هنوز جزئیات زیادی درباره‌ی طراحی و مشخصات پیکسل واچ ۲ منتشر نشده است. با این حال، برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که طراحی این ساعت نسبت به نسل قبلی کمی بهبود یافته و دارای نمایشگر بزرگتر با حاشیه‌های کمتر است اما به طور کلی تغییرات زیادی نداشته است. این طراحی می‌تواند شامل مکانیزم اتصال بندها نیز باشد تا کابران بتوانند از بندهای ساعت قبلی خود، در ساعت جدیدشان استفاده کنند. از نظر مشخصات فنی، احتمالاً شاهد استفاده از چیپست اسنپدراگون +W5 با فرایند تولید ۴ نانومتری در این ساعت باشیم، که امیدواریم این امکان را به ساعت بدهد تا بتواند با یک بار شارژ، مدت طولانی‌تری نسبت به نسل قبلی کار کند.

Pixel

گوگل یک رویداد Google I/O برای ماه می برنامه‌ریزی کرده است، رویدادی که به نظر می‌رسد در آن از گوگل پیکسل ۷a و پیکسل فولد رونمایی شود. همچنین ممکن است گوگل اطلاعات و تیزرهایی درمورد محصولات جدید خود مانند پیکسل واچ ۲ منتشر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید