یک دوربین Galaxy S23 ممکن است هیچ بهبودی دریافت نکند.

دوربین Galaxy S23
دوربین Galaxy S23

یک دوربین Galaxy S23 ممکن است هیچ بهبودی دریافت نکند. اگر به لنز تله فوتو قوی‌تری امیدوار بودید، گلکسی S23 و S23+ برای شما مناسب نیستند.

لازم به ذکر است:

  • لنز فوتو گلکسی اس 23 ممکن است حتی مشابه لنز فوتو نسل قبلی خود باشد.
  • شایعات قبلی حاکی از بهبود دوربین سلفی با وضوح بالاتر بوده است.
  • هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین‌های عریض و فوق عریض منتشر نشده است.

منطقی است که اطلاعات در مورد گلکسی اس 23 به آرامی منتشر می‌شود، چرا که هنوز بیش از شش ماه از تاریخ عرضه آن باقی مانده است. با این حال، هر چه بیشتر در مورد دوربین‌ها یاد می‌گیریم، این سری آینده بیشتر شبیه یک کیسه مختلط به نظر می‌رسد.

طبق جدیدترین خبری که از GalaxyClubاز طریق SamMobile ارائه شده است، نشان می دهد گلکسی S23 و S23 Plus ممکن است در مقایسه با سری گلکسی S22 هیچ گونه ارتقاء لنز دوربین تله فوتو دریافت نکنند. از این رو ما احتمالا همان وضوح 10 مگاپیکسل و محدوده زوم 3 برابری را خواهیم داشت.

در حالی که این احتمالاً برای اکثر مردم خوب است، دیگران ممکن است به افزایش وضوح یا شاید محدوده زوم امیدوار باشند، به خصوص با برخی از بهترین تلفن‌های اندرویدی که دارای تعداد مگاپیکسل بالاتر (در هر سه دوربین) و قابلیت های زوم بهتر هستند. به عنوان مثال، گلکسی S21 با یک دوربین تله فوتو 64 مگاپیکسلی وارد بازار شد، اگرچه تا حد زیادی به زوم دیجیتال/هیبریدی متکی بود. با این حال، مشخص نیست که چه برنامه‌ای برای دو دوربین دیگر وجود دارد، زیرا دوربین اصلی به سنسور 50 مگاپیکسلی با گلکسی اس 22 مدل پایه و پلاس تغییر یافته است.

تا به امروز  گفته شده است که گلکسی S23 و S23+ ممکن است دوربین جلویی با وضوح بالاتری دریافت کنند که ممکن است کیفیت سلفی را افزایش دهد.

در مورد Galaxy S23 Ultra، قبلاً حدس زده می‌شد که این پرچمدار دارای سنسور 200 مگاپیکسلی HP3 ISOCELL جدید سامسونگ است که اخیراً این شرکت معرفی کرده است. با این حال، افشاکننده Ice universe اخیراً اعلام کرده است که این تلفن از لنز جدید استفاده نخواهد کرد. با این رو، لزوماً این احتمال را که سامسونگ ممکن است سنسور HP1 بزرگتر خود را انتخاب کند، نادیده نمی‌گیرد.

هنوز زمان زیادی تا عرضه گلکسی S23 در سال آینده باقی مانده است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که اطلاعات دقیق‌تری هم تا آن زمان ارائه شود.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید